Battle royale oyunlarının popülaritesinin artması, oyunlardaki araçların da giderek oyuncular tarafından daha çok kullanılmaya başlamasına sebep oldu.

Battle royale haritaları hayli büyük olabiliyor, bu durumda da harita içindeki kullanılabilir araçlar büyük bir ehemmiyet taşıyor. Tıpkı şey Warzone için de geçerli. Verdansk’da süratli ir biçimde seyahat edebilmek için oyuncular kimi vakit kara kimi vakitse hava yolunda farklı araçlarla seyahat ediyor.

Warzone şu anda oyuncularına beş çeşit araç sunuyor: ATV, Tactical Rover, SUV, Cargo Truck ve helikopterler. Lakin emniyetli bilgi sızdıran isimlerden ZestyLeaks’in söylediğine nazaran oyundaki araç çeşitliliği yakın vakitte yüksek oranda artacak.

Zesty’nin söylediğine nazaran Warzone’a Dönem 3 ile birlikte 8 yeni araç geliyor.

Tüm bunarla nazaran oyuna bir polis arabası, bir minibüs, bir kamyonet ve LMG takılı bir Süratli Akın Aracı gelecek. Öteki araç isimlerinin tam olarak hangi araçlar olduğu bilinmese de Big Bird’in Çağdaş Warfare’deki helikopterin kod ismi olduğu varsayıldığında bir helikopter olamsı gerektiği üzere varsayımlar yürütülüyor.

Lakin data madencileri tarafından elde edilen bu bilgiler, geliştiriciler kodlara son halini verene kadar kesin değil ve resmi bir açıklama gelene kadar hiçbir şey tam manasıyla net sayılmıyor.

Hürriyet

Warzone’a Dönem 3’te yeni araçlar geliyor

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın