TURKSPORU’nun en büyük destekçisi Turkcell’in ana sponsoru olduğu eMilli Ekibimiz, 55 ülkenin katıldığı eEuro2021 ön elemelerinde kümesinde ikinci olarak play-off etabına kaldı.

TURKSPORU’nun en büyük destekçisi Turkcell’in ana sponsorluğunu yaptığı e-Futbol Ulusal Kadromuz, eEuro2021 elemelerinde birinci tipi muvaffakiyetle geçti. 55 ülkeden oyuncuların katıldığı ön elemeleri, kazandığı başarılarla C Grubu’nda ikinci tamamlayan eMilli’ler, eEuro2021 talihini Play-Off’lara bıraktı.

Hırvatistan, İsveç, Güney Kıbrıs ve San Marino ile C Grubu’nda uğraş eden eMilli Grubumuz topladığı 15 puanla Hırvatistan’ın akabinde kümesini ikinci olarak tamamladı.

10-17 Mayıs tarihleri ortasında oynanacak Play-Off’larda eEuro2021 gayretlerini sürdürecek olan eMilli Kadromuzun takımında Ali Doğan Barutçu, Emirhan Ünal, Erman Gökdemir ve Mücahit Sempatik yer alıyor.

Play-Off’ları geçmesi halinde Temmuz ayında İngiltere’de eEuro2021 finallerine iştirak hak kazanacak olan Turkcell eMilli Takım’ın bu yılki ikinci büyük amacı ise Ağustos ayında Danimarka’da düzenlenecek olan eNations Cup’ta derece elde etmek.

Turkcell’in ana sponsorluğundaki e-Futbol Ulusal Kadrosu eEuro2021’de play-off’lara kaldı

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın