Dönem boyunca üst seviye rekabete ve milyonlarca izleyicinin takip ettiği yayınlara konut sahipliği yapan Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi lig basamağı sona erdi ve Kış Mevsimi Finali’ne son bir adım kaldı. Riot Games, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi ile birlikte Kış Mevsimi Finali’nin de Ana Partnerliğini Coca-Cola’nın üstlendiğini duyurdu. 2019’dan beri her döneme damga vuran projelerle iş birliklerini devam ettiren iki dev şirket, 2018 yılı TBF aktifliği özelinde de işbirliği mutabakatı imzalamıştı.

“Kendi alanında tüketici tecrübesini en üst seviyeye taşımayı başarmış dev bir marka ile anlaştığımız için memnunuz.”

Hayata geçen işbirliğiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Riot Games Türkiye & Ortadoğu Operasyon ve Yapımdan Sorumlu Espor Müdürü Burcu Hoş : “Dünyada ve Türkiye’de esporun başkan tertiplerine imza atan şirket olarak, hayata geçirdiğimiz iş birliklerinde en kıymetli önceliğimizi her vakit oyuncularımız ve tüm topluluğumuz için bedel yaratmak. Bu sene de büyük bir heyecana sahne olacağına inandığımız Kış Mevsimi Finali için kendi alanında tüketici tecrübesini en üst seviyeye taşımayı başarmış dev bir marka ile anlaştığımız için memnunuz. Coca-Cola ile birlikte izleyicilerimize keyifli bir tecrübe sunacağımıza inanıyorum.” dedi.

“Coca-Cola ve Riot Games güçleri bir ortaya geldiğinde, herkesi çok heyecanlı bir Kış Mevsimi Finali ve keyifli bir yeni dönemin bekleyeceğine eminiz”

Riot Games ile yapılan Ana Partnerlik mutabakatı ile ilgili, Coca-Cola Türkiye Pazarlama Yöneticisi Doruk Alptekin: “ Yeni işbirlikleri ve içerikler ile tüketicileriyle farklı platformlarda buluşmaya çaba eden bir markayız. Sporun orijinal bir yüzünü bizlerle tanıştıran ve bunu dünyada muvaffakiyetle temsil eden Riot Games ile hayata geçirdiğimiz bu partnerlikten ötürü çok memnunuz. Coca-Cola ve Riot Games güçleri bir ortaya geldiğinde, herkesi çok keyifli bir finalin bekleyeceğine eminiz.” dedi.

Şampiyonluk Ligi’nin ana partneri Coca-Cola Kış Mevsimi’nin de partnerliğini üstlendi

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın