KRAFTON, Inc. bugün PUBG: NEW STATE için Google Play Store ön kayıt sayısının 10 milyonu geçtiğini duyurdu. Bu son muvaffakiyet, ön kaydın birinci haftasında oyunun beş milyon indirmeyi aştığını açıklayan bir duyurudan çabucak sonra gerçekleşti. 170’den fazla ülkeden kullanıcıların katıldığı bu yeni dönüm noktası, Google Play Store ön kayıtlarının yayınlanmasından sonraki 43 gün içinde gerçekleşti ve en yüksek kayıtların Güneydoğu Asya, Amerika, Orta Doğu, Avrupa ve Doğu Asya’da olduğu gözlemlendi.

Uğraşa katılmak isteyenler, özel bir araç görünümü ve oyundaki en son bilgileri edinmek için bugün Google Play*’e ön kayıt yaptırabilirler; App Store ön siparişleri daha sonraki bir tarihte başlayacaktır. Bu yıl PUBG: NEW STATE çıkışından evvel, KRAFTON ve PUBG Studio 2021’in ikinci çeyreğinde makul ülkelerde alfa testleri gerçekleştirecekler. Daha fazla bilgi ilerleyen vakitlerde paylaşılacaktır.

Battle royale çeşidinin öncüleri ve PUBG’nin yaratıcıları olan PUBG Studio tarafından geliştirilen oyun, Android ve iOS’ta oynaması fiyatsız bir tecrübe olarak başlayacak. PUBG: NEW STATE, özgün Battle Royale tecrübesini yine yaratıyor ve taşınabilir aygıtlarda en gerçekçi battle royale tecrübesini yaşatmak için geliştiriyor. Taşınabilir oyunlar için en dinamik ve gerçekçi silah oyununu sunmanın yanı sıra oyun, taşınabilir oyunların sonlarını zorlayan en son teknoloji eseri rendering teknolojisine sahiptir.

PUBG: NEW STATE ön kayıtları 10 milyonu geçti

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın