Türkiye’de ve dünyada 30 milyonu aşkın oyuncusuyla sevilen yerli üretim oyun Zula, oyuncularına özel etkinlikler ve ödüllerle Ramazan coşkusunu yaşatacak. Mükafatların arttırılarak oyun keyfinin çok daha ileri düzeye taşındığı Ramazan Sezonu’nda, “Elit” özelleştirme serisine de Ramazan ayına özel “Onbir Ay” serisi dahil edildi.

Yeni malzemeler ve vazifelerin yer aldığı Ramazan Sezonu’nda, oyuna eklenen Ramazan’a özel lobi maçları, rekabeti ve heyecanın dozunu yükseltecek. Yeni Lobi’de kazananlar 200.000 XP ve 200.000 ZP ödül alacak.

İftardan sahura ödüllü turnuvalar…

Ramazan Sezonu’nda toplam 50.000 gereç ve yeni misyonlar oyuncuları beklerken, “Elit” ismi verilen özelleştirme serisine, yeni animasyonlarla birlikte “Onbir Ay” serisi eklendi.

Oyuncuların otomatik olarak eşleştiği ve belirlenen vakit aralıklarında yarıştığı Ödüllü Turnuva Sistemi (ÖTS) ile turnuvalar da düzenlenecek. Ramazan Sezonu’nda ÖTS ile her gece iftar ve sahur vakitleri ortası yapılacak turnuvalarda, oyuncular hem nakit para mükafatı hem de oyun içi para kazanacak.

Yeni dönemde, tüm yükseltmelerde muvaffakiyet talihi ve kayıp azaltıcıya ise %11 bonus eklenirken, ay boyunca Zula’da Ramazan İmsakiyesi yer alacak ve her kente özel iftar ve imsak vakitleri oyunculara oyun içinde duyurulacak.

Ödüllü maçlar ve sürpriz etkinliklerle Zula’da “Ramazan Sezonu” başlıyor

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın