HellRaisers, Nikolaj “⁠kalinka⁠” Rysakov’un kaptanlığındaki CS:GO gruplarını dağıttığını duyurdu. Litvanyalı oyuncu ve koç Rustam “⁠TsaGa⁠” Tsagolov da tertiple yolunu ayırdı. Dmitriy “⁠ProbLeM⁠” Martinov, Vadim “⁠Flarich⁠” Karetin ve Nikita “⁠JIaYm⁠” Panyushkin ise transfer listesine eklendi.

Karar, Şubat ayında ekibin beşinci oyuncusunun ekipten ayrılarak yarattığı belirsizliğin akabinde geldi. Guy “⁠anarkez⁠” Trachtman’ın tertiple girdiği bir aylık deneme sürecinin olumsuz sonuç vermesinin akabinde ekip ESEA Premier’de Kirill “⁠Gospadarov⁠” Gospadarov ile oynadı. Öbür turnuvalarda ise Bogdan “⁠xsepower⁠” Chernikov ve Nikita “⁠nitzie⁠” Prokhorov üzere isimlerle oynandı. Lakin kadro bir türlü kesin bir takım oluşturamadı.

Tertibin CEO’su Alex “Magician” Slabukhin, yeni karonun oluşturulduğunu ve ayrıntıların ilerleyen vakitlerde paylaşılacağını söyledi. Yapılacak ayrıntılı açıklamayla birlikte kadronun neden dağıtıldığı, neden yeni bir gruba muhtaçlık duyulduğu ve yeni takımın ayrıntılarının açıklanması bekleniyor.

HellRaisers’ın dağılmadan evvelki son takımı şu halde:

Vadim “⁠Flarich⁠” Karetin

Russia Nikita “⁠JIaYm⁠” Panyushkin

Russia Dmitriy “⁠ProbLeM⁠” Martinov

Ukraine Dmitriy “⁠jR⁠” Chervak

HellRaisers CS:GO kadrosunu dağıttı

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın