Turkish Airlines EuroLeague’deki temsilcilerimizden Fenerbahçe Beko’nun eski başantrenörü Zeljko Obradovic’in yeni dönemde hangi ekibi çalıştıracağına yönelik söylentiler artıyor. CSKA Moskova’nın başına geçeceği argümanları sonrası Rus devinin lideri Andrey Vatutin, Metaratings’e açıklamalarda bulundu.

Bu söylentilerin gündeme gelebileceğini belirten Vatutin, “Sezon sonu yaklaşırken her gün, her hafta birinin ismi geçecek. CSKA Moskova’da mukavelesi biten oyuncular, antrenörler hakkında haberler olacak. Her şeyi yorumlamamıza gerek yok. Bugün bir şey yazacaklar, yarın diğer bir şey… Şu anda güvendiğimiz bir koçumuz ve takımımız var. Birtakım problemlerimizi da çözüyoruz” dedi.

Yakında Phil Jackson’ın grubun başına geçeceğinin bile yazılabileceğini belirten Vatutin, “Tüm bu söylentilere ait yorum yapmak bile saçma. Yakında Phil Jackson’ın geleceğini yazacaklar. Yarın oburu hakkında yazılacak. Bu çılgın bir durum. Ve ne ben ne de CSKA’nın basın ofisi bunun hakkında günlük olarak konuşamaz” sözlerini kullandı.

CSKA Moskova’dan Zeljko Obradovic açıklaması

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın