Yeni dönemde oyuncular, en güçlü samuraylar olarak “Kılıçlar ve Taşlar” isimli yeni çok oyunculu modunda uğraş ederken ya da Oasis ve Coastal isimli iki yeni haritada savaşırken hayatta kalmaya ve en onurlu oyuncu olmaya çalışacaklar. Yalnızca bir katanadan fazlasını arayan oyuncular, oyunun yeni dönemiyle birlikte Yokai görünümlü PP19 Bizon ya da Scorching Sun görünümlü QXR silahına sahip olabilirler. Ayrıyeten yeni dönemlik savaş biletinde 50’den fazla samuray temalı karakter, silah ve özel içerik de oyuncuları bekliyor.

Yalnızca bir katanadan fazlasını arayan oyuncular, oyunun yeni dönemiyle birlikte Yokai görünümlü PP19 Bizon ya da Scorching Sun görünümlü QXR silahına sahip olabilirler. Ayrıyeten yeni dönemlik savaş biletinde 50’den fazla samuray temalı karakter, silah ve özel içerik de oyuncuları bekliyor.

Yeni dönem ile oyuna gelecek içerikler ve güncellemelerin ayrıntıları şu formda;

Yeni Haritalar – İki adet yeni çok oyunculu harita

Oasis – Birinci olarak Çağdaş Warfare 3’te tanıtılan Oasis, dönem temalı lüks bir çöl oteli olarak karşımıza çıkıyor.

Coastal – Serinin taşınabilir versiyonu için özel tasarlanmış, bilhassa Orta ve Yok Et modu için oluşturulmuş yesyeni bir harita.

Battle Royale Güncellemeleri – 3. Dönemle bir arada oyuna yeni bir sınıf ve operatör mahareti ekleniyor.

Operatör Marifeti: Boğa Atağı – Savaş biletinde 14. Düzeye ulaşılarak kazanılabilen bir isyan kalkanı mahareti.

BR Sınıfı: Gözetleyici – Dönemin ilerleyen devrinde gelecek olan yeni bir sınıf.

Yeni Çok Oyunculu Modları

“Gece Modu 2.0” – Gece Modu’nun sonlu müddet için optimize edilmiş versiyonu. (22-28 Nisan arası)

“Kılıçlar ve Taşlar” – Free-for-All oyun modunun sonlu bir müddet için yalnızca yakın dövüş silahlarına müsaade verilen özel versiyonu. Bu yeni oyun modu tıpkı vakitte Gölge Kılıç yeteneğine ve Molotof Kokteyli skor serisine dönüşen drop’lara sahip olacak. (6-12 Mayıs arası)

Dönemlik Aktiflik – Samuray temalı bir aktiflik olan “Savaşçının Yolu” 29 Nisan’da başlayacak. Oyuncular çok oyunculu ya da BR modunda günlük misyonları tamamlayarak mükafatları kazanmak için Beş Şövalye ya da U.A.C oyunlarına katılabilecekler. Günün sonunda haritada belirlenen bölgenin denetimini ele alan ve en çok puanı kazanan oyuncu, bütün yararı alacak.

Ayrıyeten oyunun yeni dönemiyle birlikte dönemlik uğraşlar, şanslı çekilişler ve özel paketlerin yanında oyun içi mağazada da birçok özel içerik oyuncuları bekliyor olacak.

Call of Duty: Mobile’ın 2021 yılı üçüncü dönemi olan “Tokyo’dan Kaçış”

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın