Her dönem yeni şampiyonlar veren ve oyuncu sıralaması daima değişen lol oyuncuları için güncelleme de daima olarak yapılmaktadır. Her gün milyonlarca oyuncuyu ağırlayan yeni rün rehberi de yenilemeler münasebetiyle daima değişiyor. Ülkemizde milyonlarca oyuncunun rekabet ortamında buluşmasını sağlayan oyun güncellemelerini de takip etmek gerekiyor. Güzel oyuncular destekçi ve kadro arkadaşları için en üst performanslarını sergilemeye devam ediyor.

S11 Yeni Rünler: Top (Solo), Mid, Jungle Zac İtemları (Build)

Zac Jungle oluşturma kılavuzunu anlamak içi düzgün bir hesaplama gerekir. League of legends istatistiklerinde data tabanları ile özel algoritmalar kullanılmaktadır. Orman yapısının hesaplamaları yanlışsız yapılarak âlâ bir performans sergilemek mümkündü. Yeni rünler ile top seçeneklerinde de oluşturulan algoritmalar sayesinde, en uygun büyü ve eşya oluşturma sıraları oluşturulmaktadır. Maharet sıraları, yeni rün ve istatistikleri, sayaçlar ve ekip arkadaşlarını belirleme kabiliyetine sahip olan algoritma hesaplamaları değerlidir.

Zac Rün Nereden Geldi?

Rekabette daima olarak avantaj kazanmak için oyunun tüm kademeleri için referans oluşturabilirsiniz. Zac rün; zaun kuyu bölgesinde bulunan kuytu mağara içerisinde beirlen bir zehirli akıntı sonucu oluşmuştur. Bu zehirli akıntı sonucunda kimyasal teknoloji borusu üzerinde oluşan çatlaktan sızar. Zac rün ilkel bir kitleden gelmesine karşın kısa vakitte kentte bulunan boru şebekesinin içerisinde hayat süren şuurlu bir varlık haline geldi.

Bugünlerde ise zaunun virane alt yapısını tamir için uğraşıyor. Güç durumda olanlara yardım etmek üzere borulardan dışarı çıkıyor. Farklı bir altyapıya sahip olan zac rün çeşitli stratejiler doğrultusunda oynanılması ve algoritma geliştirilmesi gereken bir alt yapı içeriyor. Rekabeti sevenlerin vazgeçilmezi haline gelen oyun çabucak hemen her bilgisayar kullanıcısının denediği bir oyun haline geldi.

Counter Şampiyonlar (Pickler)

Tanınan oyunlar ortasında yer alan zac şampiyonları her yıl farklı isimlerle karşımıza çıkıyor. Oyuncular ortasında zac’in özelliklerine bakacak olursak;

Dost olursa; hayatta kalması için pelte kesimlerini toplamak gerekiyor. Hücre bölünmesi hazır hale geldiğinde rakip kadro tarafından peltelerin yok edilmesini zorlaştıracak pozisyonda ölmesi gerekiyor. Ayrıyeten rakiplerin daha geç reaksiyon vermesi için ise elastik sapanı savaş sisi ile başlatmak gerekiyor.

Rakip Olursa; Zac Rün kendinden ayrılan pelte modüllerini toplamak suretiyle düzgünleşme gösterir. Şayet büsbütün zac ründen kurtulmak istiyorsan pelte modüllerinin üzerine basmalısın. Bu sayede zac rün dağılır. Sen de tüm pelte kesimlerini yok etme bahtı bularak zac rünün dirilmesini tedbire bahtı bulursun. Sersemletme, susturma, savurma teknikleri ile saldırılması halinde elastik sapan kullanımı engellenir.

Proların Kullandığı Rünler Hangileridir?

Hasar ve Hedefleme, azim ve artçı şok kullanımı sağlarlar. Rakibi hareketsiz bırakmanın akabinde savunma artışa geçer. Bu sayede etrafta rakiplere anlık olarak büyü hasarı verebilirsiniz.

Rakip şampiyondan hasar alırsa, tekrar bu rakip isabet ettirdiği her 3 yetenekten 15 ile 40 ortası hasar verebilir. Bekleme mühletleri ise 45 saniyedir.

Kondüsyon ile 10 dakika mühletin akabinde zırh ve büyü direnci kazanılır. Bunun akabinde büyü direnci %5 artar.

Zac rün ile ilgili olarak teklif ve eşya dizimleri konusunda yapılan incelemeler doğrultusunda zac adc- alt koridor, zac mid – orta koridor, zac jungle – orman, takviye dizilimleri yeni şampiyonlar rehberinde bulunmaktadır. Her şampiyona özel olarak tüm roller yeni eklenti ve açıklamalarla oyuna heyecan katan niteliklerde sunuldu. Tüm rollerin eksiksiz uygulanması ve uygun strateji gelişimi ile şampiyon olmak içten bile değildir. Algoritmaların gerçek kullanılması ile takipçilere enfes bir oyun keyfi sunulabilir.

Zac Rün Rehberi Ve S11 Yeni Rünler: Top (Solo), Mid, Jungle Zac İtemları (Build) Ve Counter Şampiyonlar (Pickler)

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın