Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde 7. hafta maçları tamamlandı. Lig kademesinin tamamlanmasına sırf iki hafta kaldı.

Uzun müddettir liderliği elinde bulunduran Papara SuperMassive’in 7. haftayı tek galibiyet ile kapatması sebebiyle VFŞL’de liderlik yarışı tekrar alevlendi. Toplamda 12 galibiyete ulaşan grup, liderliğini sürdürse de 2. sıradaki fastPay Wildcats ortayı kapatma fırsatı yakaladı.

Bu mevsimin şampiyonluk adaylarından fastPay Wildcats, 7. haftayı da kayıpsız kapattı ve galibiyet serisini 6 maça çıkardı. Son mağlubiyetini 4. haftada alan takım, önder Papara SuperMassive’i yakın takibe devam etti.

Tepenin iki büyük adayı Papara SuperMassive ve fastPay Wildcats, VFŞL’nin 8. haftasında karşı karşıya gelecek. Müsabakayı, 13 Mart Cumartesi günü, saat 18:00’da lolespor.com’dan canlı olarak izleyebilirsiniz.

Vadi’deki Derbide Gülen Taraf 1907 Fenerbahçe

VFŞL’de 7. haftanın ikinci günü 1907 Fenerbahçe Espor ile Galatasaray Espor’u karşı karşıya getirdi. Taraflar ortasında oynanan bir evvelki müsabakada Galatasaray Espor net bir galibiyete imza atmıştı. Bu sefer 1907 Fenerbahçe, alt koridor oyuncusu Neramin’in etkileyici performansı eşliğinde çabayı kazanmayı başardı.

Haftanın birinci gününde de 5 Ronin’i mağlup etmeyi başarmış olan 1907 Fenerbahçe, toplamda 7 galibiyete ulaşarak 6. sıraya yükseldi. VFŞL’de birinci 6 sırayı alan ekipler lig etabının akabinde mevsim finallerine katılmaya hak kazanıyor. 1907 Fenerbahçe, aldığı iki galibiyet ile mevsim finalleri yarışında argümanlı bir pozisyona geldi. Galatasaray Espor ise haftayı GALAKTICOS karşısında aldığı tek galibiyet ile noktaladı.

5 Ronin, Beşiktaş, Dark Passage ve Nasr Esports haftayı birer galibiyetle kapatan başka takımlar oldu. Beşiktaş, Galatasaray Espor ve Nasr Esports ikincilik yarışından büyük ölçüde koptu. Dark Passage, birinci 6 yarışındaki avantajını kaybetti. 5 Ronin’in ise mevsim finalleri talihi hayli azaldı.

Haftayı galibiyetsiz kapatan GALAKTICOS, birinci 6 argümanını büyük ölçüde kaybederken son sıradaki Team Aurora hâlâ galibiyet ile tanışamadı.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde 8. hafta maçları 13-14 Mart tarihlerinde oynanacak. Çabaları lolespor.com adresinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin 7. haftasında heyecan büyük

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın