TURKSPORU’nun en büyük destekçisi Turkcell’in isim sponsoru olduğu seçmelerde eMilli Takım’ı FIFA oyununda temsil edecek 4 oyuncu aşikâr oluyor. 1 ay süren Turkcell eMilli Grup seçmelerinde belirlenen 4 oyuncu ay-yıldızlı formayı temsil etmek için 5 Mart’taki büyük finalde çaba edecekler. eMilli Takım’a seçilen 4 oyuncu, Türkiye’yi eNations Cup Elemeleri’nde temsil edecek.

TURKSPORU’nun en büyük destekçisi Turkcell’in isim sponsorluğunu yaptığı Futbol eMilli Takımı’nın 2021 takımının belirlenmesi için sona gelindi. FIFA ve UEFA’nın düzenlediği turnuvalarda çaba edecek Türkiye eMilli Takım’ının aşikâr olacağı, Turkcell eMilli Ekip seçmelerinde FIFA oyunu için büyük final yaşanacak. FIFA eNations Cup elemelerinde Türkiye’yi temsil edecek takımların belirleneceği FIFA Büyük Finali 5 Mart’ta Türkiye Futbol Federasyonu’nun Riva Tesisleri’nde gerçekleştirilecek.

Yaklaşık 1 ay süren Turkcell eMilli Ekip seçmeleri sonunda Kaan Tüzün, Emirhan Fazilet, Maruf Efe Okumuş, Özberk Özdemir, Emre Kayır, Yavuz Emre Yar, İsmail Can Yerinde ve Mert Altıntop, büyük finalde çaba etme hakkını elde etmişti. Riva’daki final sonunda seçilecek 4 oyuncu, eNations Cup ön elemelerinde çaba edecekler.

Amaç eNations Cup ve e-Euro 2021 bileti

PES ve FIFA gruplarının belirlenmesiyle eMilli Kadrolarımız memleketler arası seviyede ülkemizi temsil etmeye başlayacaklar. Birinci olarak eEuro 2021 elemeleri, daha sonra ise eNations Cup elemelerinde başarılı olarak bu turnuvalara katılmak için gayret edecekler. E-Euro 2021 finalleri İngiltere’de, eNations Cup finalleri ise Danimarka’da gerçekleştirilecek.

Turkcell eMilli Grup FIFA21 seçmelerinde büyük final vakti

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın