Büyük restoran zincirlerinden Subway, ünlü futbolcu David Beckham’ın da ortağı olduğu küresel e-spor kadrosu Guild Esports ile iş birliğine girdi. Subway, iki yıl sürecek iş birliği kapsamında grubun Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesinin 50’den fazla pazarında Guild Resmi Akademi Ortağı ve Süratli Servis Restoran partneri olurken, Guild Esport da Subway EMEA bölgesi çapında bir sponsorluk muahedesi imzalayan birinci e-spor kadrosu oldu.

Subway, iş birliği kapsamında Londra’nın ünlü sokak giysi sanatkarı Fergus Purcell’in dizaynlarını içeren Guild Esports formasında yer almasının yanı sıra, Guild ekibinin ve ekibin Londra’da açılacak genel merkezindeki markaya mahsus içeriklerin, grup oyuncularının, içerik üretici kanallarının ve özel e-spor etkinliklerinin de haklarını aldı. Akademi iştirakini da iş birliğine dahil eden Subway, EMEA’daki değerli pazarlarda genç izleyicilerle bağlantı kurabilecek, Guild üyelerine ve hayranlarına istikrarlı beslenme programı sunma konusunda takviye olacak. Emsal pahalara sahip Guild ve Subway, ekibin genç oyuncuları ve topluluğu için en yanlışsız beslenme konusunda birlikte çalışmaya odaklandı.

Meslekleri ve marifetleri, pratikte ve girişimcilik seviyesinde geliştirmeyi destekleyen Subway; genç yetişkinlerle birlikte çalışmayı savunuyor. 2020 yılının Haziran ayında yapılan lansmandan beri yeni jenerasyon oyuncuları bulup eğiten Guild de, sınıfının en düzgünü e-spor kadroları geliştirmeye kararlı. Yapılan iş birliği, bir ortaya gelen bu iki markanın benimsediği pahaların ahengini da gösteriyor.

“İş birliğimiz gelecek nesile birçok fırsat sunuyor”

Subway’le yaptıkları işbirliğiyle gurur duyduğunu belirten Guild Esports İdare Heyeti Lideri Carleton Curtis, hususla ilgili niyetlerini

“Espor toplumsal dünyada ve cümbüş dünyasında bir ana akım haline geldi. Guild de büyüyen varlığı ve birinci sınıf ekip performanslarıyla, önde gelen markaların ve sponsorların ağır ilgisini çekiyor.

Gelecek nesile meslek planından sıhhate uzanan birçok fırsat sunan iş birliğimiz, ortak kıymetlere sahip olan Subway ve Akademi ortasındaki münasebette güçlü bir temel oluşturuyor.

Subway’in “iyiye yönlendime” hedefiyle sağladığımız ahenk, ortaklığımızı uzun vadede daha da derinleştirmek için bize ilham veriyor, sabırsızlanıyoruz” kelamlarıyla tabir etti.

“Bu güçlü paydaşlık sayesinde global bir marka, EMEA’daki gençlerle birleşecek.”

Subway EMEA bölgesi Lider Yardımcısı Louise Wardle da iş birliği hakkında, “Subway olarak genç izleyicilerle temas kurmanın farklı yollarını arıyorduk. Bunu da bir logodan daha ziyadesiyle, özgün bir biçimde yapmak istedik. Sıradan bir e-spor tertibinin çok ötesine geçen Guild Esports’la ortak olmak çok heyecan verici. Dünyada bir birinci olan Akademi, genç oyunculara tutkularının peşinden gitme; maharetlerini geliştirme ve hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Guild’in pek çok yıldızla yaptığı iş birliği de hem oyunculara hem de hayranlara hitap ediyor. Bu güçlü paydaşlık sayesinde global bir marka, EMEA’daki gençlerle birleşecek. ” sözlerini kullandı.

Subway birinci Espor sponsorluk mutabakatını Guild ile imzaladı

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın