Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde heyecan devam ediyor. 27 – 28 Şubat tarihlerinde oynanan 10 müsabaka ile birlikte 6. hafta geride kaldı.

Tepe Yarışı

VFŞL’de tepe yarışı Papara SuperMassive’in denetiminde ilerlemeye devam ediyor. Haftayı Dark Passage ve Galatasaray Espor karşısında aldığı zaferler ile kapatan Papara SuperMassive toplamda 11 galibiyete ulaşarak liderliğini sürdürüyor.

Papara SuperMassive’in en yakın takipçisi fastPay Wildcats oldu. Beşiktaş ve 1907 Fenerbahçe galibiyetleriyle haftayı kapatan takım ikinci sıradaki ilerleyişine devam ediyor.

Üçüncü Sırada Üç Takım

Yedişer galibiyetli Beşiktaş, Galatasaray Espor ve Nasr Esports üçüncü sırayı paylaşıyor. Üç grup de haftayı birer galibiyet ve birer yenilgi ile kapattı.

Bu üçlüyü altı galibiyeti bulunan Dark Passage takip ediyor. VFŞL’de birinci 6 sırada bulunan gruplar mevsim finallerine katılmaya hak kazanıyor ve mevcut tabloda Dark Passage mevsim finalleri çizgisinde bulunuyor.

Mevsim Finalleri Yarışı

Ligin birinci altılısı ortasındaki uğraş devam ederken, tablonun alt sıralarındaki Team Aurora dışındaki üç kadro da yarışın içinde kaldı. Haftayı bir galibiyetle kapatan 1907 Fenerbahçe Espor, mevsim finalleri çizgisinin sadece bir sıra gerisinde, yedinci sırada bulunuyor. 5 Ronin haftayı galibiyetsiz kapatsa da birinci 6 tezini sürdürüyor.

Haftanın sürprizi ise GALAKTICOS oldu. Birinci 5 haftada sırf iki galibiyet alabilen kadro, 6. haftada çıktığı iki maçı da kazanmayı başardı. Haftanın birinci gününde Team Aurora karşısında 16 dakikada elde ettikleri galibiyet, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi tarihinin en süratli zaferi olarak LoLespor tarihine geçti.

VFŞL’de Derbi Haftası

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde 7. hafta maçları 6 – 7 Mart tarihlerinde oynanacak. 7 Mart Pazar günü saat 16.00’da 1907 Fenerbahçe Espor ve Galatasaray Espor karşı karşıya geleceği derbi maçı da izleyicilere heyecanlı anlar yaşatacak. Çabaları lolespor.com adresinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Şampiyonluk Ligi’nin 6. haftasında uğraş sürat kesmeden devam ediyor

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın