Dünyanın en yeterli oyuncuları, en rekabetçi taşınabilir oyun arenası Red Bull M.E.O. Dünya Finalleri için Türkiye’de buluştu. Türkiye dahil 28 ülkeden gelen dünyanın en kıymetli değerli 32 kadro ve 16 oyuncusunun, sanal ortama aktarılan İstanbul’daki gayretleri sonunda; şampiyonlar da aşikâr olmaya başladı. Birinci final, Kapalıçarşı’nın mistik atmosferinde gerçekleştirilen dijital kart oyunlarının en popülerlerinden Hearthstone’da yaşandı. Büyük bir çekişmeye sahne olan finalde Yunan oyuncu Achilleas Lamprakis ile İtalyan oyuncu Alessandro Ladisa karşılaştı. Heyecan dolu final sonunda kazanan Yunan temsilcisi Achilleas Lamprakis oldu.

PUBG MOBILE Doğu’nun şampiyonu KOUT

Sanal dünyaya aktarılan İstanbul’daki finallerin ikinci şampiyonu PUBG MOBILE Doğu Finali’nde belirli oldu. Merakla beklenen final sonunda Kuveyt temsilcisi KOUT memnun sona ulaştı. Yapı Kredi Play ve Monster Notebook dayanaklarıyla gerçekleştirilen finaller hakkında daha fazla bilgi ve Sanal İstanbul tecrübesi RedBull.com/meo adresinde. Heyecan sürat kesmeden devam ediyor

Red Bull M.E.O Dünya Finalleri 27 Mart Cumartesi günü 20.00’de Teamfight Tactics ile devam edecek. Akabinde 29 Mart Pazartesi günü saat 20.00’de Futbolist ve Blaze Esports’un da şampiyonluk için gayret edeceği PUBG MOBILE Batı Finali ile 2 haftalık gaming şenliği sona erecek.

Red Bull M.E.O. Dünya Finalleri’nin birinci şampiyonları belirli oldu

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın