Ayrılmaz İkili Nunu ve Willump League of Legends cihanında birbirinden kopmaz bir dostluk bağı ile bağlıdır. Evvelden Nunu olarak geçen isim şimdilerde bir yeti olan dostunu da kapsıyor. İkisi birlikte dayanak orta koridor takviye karakterleridir. Ayrıyeten tank misyonu görerek gerek Mid Game’de gerekse Late Game’de üstünlük sağlıyorlar. Bu eşsiz ve eşsiz şampiyonların S11 yeni dönemde yapılan değişikliklerini, rün ve yetenek dizilimlerine göz atabilirsiniz.

Ayrılmaz İkili Nunu ve Willump

Uzun vakit evvel sempatik bir çocuk varmış. Bu çocuk büyük bir canavarı öldürerek ne kadar gözü pek olduğunu kanıtlamak istiyormuş. Ancak canavarın karşısına çıktığında onu öldürememiş. Zira bir yeti olan bu canavarın çok yalnız olduğunu görmüş. Canavar yalnızca bir arkadaş edinmek istiyormuş. İşte tam olarak bu türlü bir kıssa ile bir ortaya gelen Nunu ve Willump, kadim bir gücün yapıtıdır.

Birlikte kartopu savaşı yapmayı pek seven dostlarımız, Freljord’u köşe bucak gezerek hayali maceralara atılmaktadırlar. Bir gün Nunu’nun ailesini bulacaklarına inanıyorlar. Onlar şimdiden birer kahraman.

Ayrılmaz İkili Nunu ve Willump Oynanış Biçimi

Öngörü, bu ikilinin pasif skilidir. 5 akından sonra bir büyüyü mana harcamadan yapabilirler. Böylelikle ek tesirler kazanırlar. Oyuna 5 adet yük ile başlar ve bu yükler üste döndükçe yenilenir.

Klavyenizden Q tuşu ile yönlendirebileceğiniz yetenek Tüket, Willump rakip minyon ya da canavardan bir ısırık alır. Bununla rakibe gerçek hasar verirken tıpkı vakitte kendisini güzelleştirir. Pasif halde, tüketilen her büyük ya da destansı canavar başına boyut artışı kazanırlar. Azami canları ise 55 saniye boyunca çatışma dışında hareket suratı kazanırlar. Bu skill 5 yük ile sonludur.

Klavyenizden W tuşu ile yönlendirebileceğiniz yetenek Kaynar Kan, kendilerinin ve amaç ekip arkadaşının kan sıcaklığı yükselerek atak ve hareket suratı bedelini arttırırlar.

Klavyenizden E tuşu ile yönlendirebileceğiniz yetenek Buz Patlaması, şampiyonlar rakip üniteye buzdan bir top atarak büyü hasarı verir. 2 saniyeliğine hareket suratını ve hücum suratını azaltır.

Son olarak klavyenizden R tuşu ile yönlendirebileceğiniz yetenek Mutlak Sıfır, 3 saniyeye kadar odaklanarak, bölgedeki ısıyı emerler. Etrafındaki rakip ünitelerin hareket suratı pahalarını azaltırlar. Ayrıyeten atak suratı pahalarını de azaltarak, odaklanma sona erdiğinde tüm rakipler büyü hasarı alır.

Ayrılmaz İkili Nunu ve Willump S11 Rün Dizilimi

Nunu ve Willump şampiyonlarının S11 yeni dönemdeki rün dizilimi rehberi;

Azim

Artçı Şok

Hayat Kaynağı

Kemik Zırh

Çok Büyüme

İsabet

Zafer

Efsane: Sıvışma ve ayrıyeten;

+ %9 Taarruz Suratı

+ 10 Değişken Kuvvet

+ 5 Zırh

Ayrılmaz İkili Nunu ve Willump S11 Yetenek Skilleri

Nunu ve Willump şampiyonlarının S11 yetenek skilleri dağılımı;

Tüket: 1- 4- 5- 7- 9

Büsbüyük Top: 2- 14- 15- 17- 18

Kartopu Yağmuru: 3- 8- 10- 12- 13

Mutlak Sıfır: 6- 11- 16

Ayrılmaz İkili Nunu ve Willump S11 Counter Pickler

Nunu ve Willump şampiyonlarının zayıf düşeceği şampiyonlar ise;

Cassiopeia

Riven

Soraka

Sona

Sivir

Ayrılmaz İkili Nunu ve Willump Full Build S11 Eşya Dizilimi

Sıçra: Şampiyon fare imlecinin yönlendirildiği alana yanlışsız, kısa aralık kat etmesini sağlar.

Çarp: Gayesindeki canavara ya da rakibin minyonlarına 390 ile 1000 ortasında gerçek hasar verir. Canavarlara karşı uygulandığında ise şampiyonun azami can ölçüsü bağlı olarak can yenilemesi sağlanır.

Közbıçak

Günateşi Kalkanı

Warmog’un Zırhı

Çivili Zırh

Atiklik Çizmeleri

Ruh Gömleği

Ayrılmaz İkili Nunu ve Willump Kostümleri

Nunu ve Willump şampiyonlarının tüm kostümleri;

Klasik Kostüm

Kocayak Kostümü

Noel Kostümü

Nunu Canavarı Kostümü

Nunu Bot Kostümü

Yıkıcı Kostümü

TPA Kostümü

Zombi Kostümü

Nunu Ve Willump Rün Rehberi Ve S11 Yeni Rünler: Top (Solo), Mid, Jungle Nunu Ve Willump İtemları (Build) Ve Counter Şampiyonlar (Pickler)

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın