2011 yılından bu yana düzenlediği küresel oyun tertipleri ile oyunun en güzellerini tıpkı çatı altında toplayan Starladder, bu defa Gamestars Brawl Stars ile oyunun yıldızlarını bir ortaya getiriyor.

Türkiye, Almanya, Fransa, İngiltere, İsveç, Rusya, Polonya, Ukrayna ve Kazakistan’dan en güzel Brawl Stars ekiplerine konut sahipliği edecek Gamestars Brawl Stars tertibi, 32 kadroluk ulusal liglerden oluşacak. Liglerin kazananları toplam 42.000 dolarlık mükafatın sahibi olacak. Ulusal liglerin en başarılı 16 ekibi ise milletlerarası finalde ülkelerini temsil edecek.

Türkiye’nin de ortalarında yer aldığı bu 9 ülkenin yanı sıra Orta Doğu ve Avrupa bölgelerinden öteki ülkeler de Wild Card uğraşlarında Brawl Stars rekabetine ortak olabilecek.

Gamestars Brawl Stars Ligi’nin birinci dönemindeki tüm gayretler, COVID-19 önlemleri gereğiyle çevrimiçi ortamda gerçekleşecek. 15-24 Mart tarihleri ortasında gerçekleşecek Gamestars Brawl Stars Türkiye Ligi, 19 Nisan tarihinde küresel arenaya taşınacak. 19 Nisan – 21 Mayıs tarihleri ortasında sürecek Milletlerarası Gamestars Brawl Stars Ligi, 26-30 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek final karşılaşmaları ile son bulacak.

Ulusal lig için iştirak sonunun olmadığı Gamestars Brawl Stars Ligi’nde son müracaat tarihi 14 Mart 2021. Bu eşsiz rekabete ortak olmak ve memleketler arası platformda ülkeni temsil etmek istiyorsan ekibini kurup ‘’Ben de varım’’ diyebilirsin.

Milletlerarası Gamestars Brawl Stars Ligi’nde ülkeni temsil etme bahtı

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın