Her zevke hitap eden pizzalarıyla paylaşma hissini artıran Little Caesars, espor kulvarında Türkiye’nin tek resmi yerli espor ligi Zula ile olan işbirliğini, yeni dönemde da devam ettiriyor.

Türkiye’de nefis kenarın mucidi Little Caesars, Zula ile gerçekleşen işbirlikleri kapsamında çıkardığı Zula Gamer Menü‘yle esporcuları eşsiz lezzetleri ile buluşturmaya devam edecek.

Zula ile uzun müddetli işbirlikleri devam edecek

Tüketicinin ilgi alanlarını yakından takip ettiklerini anlatan Little Caesars Pazarlama Yöneticisi Pelin Çiftçioğlu, Zula ile uzun periyodik işbirliklerinin devam edeceğini söylüyor. Çifçioğlu, “Pizzanın insanları bir ortaya getiren tesirinin espor ile eşleştiğini gördük ve bu alanda yatırımlar yapmaya karar verdik. Böylelikle Zula Muhteşem Lig’in beşinci, altıncı ve yedinci dönemlerinin resmi yiyecek sponsoru olduk. İşbirliğimiz kapsamında birçok kampanya ve kurumumuzun isminin verildiği ‘Little Caesars Cup’ turnuvası düzenlendi. Önümüzdeki devir de bu alanda yeni yatırımlar yapmaya devam edeceğiz. Zula Harika Lig’in yeni döneminde uğraş verecek esporculara Little Caesars ailesi olarak muvaffakiyetler diliyoruz” diyor.

Sponsorluk kapsamında Little Caesars’ın Zula Gamer Menü’sünü www.littlecaesars.com.tr üzerinden satın alan pizzaseverler, kendilerine gönderilen promosyon kodlarıyla oyunun farklı basamaklarında kullanabilecekleri 7 bin 500 ila 50 bin ortası Zula Altın kazanacak.

Little Caesars, Zula Muhteşem Lig’in resmi yiyecek sponsoru

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın