League of Legends oynarken karşınıza Kindred üzere bir şampiyon çıkarsa, onu yenebilmek pek kolay olmayacaktır. Ancak kimi taktiklerle hem nasıl Kindred oynayabilirsiniz, rünleri nasıl dizebilirsiniz, yeni dönemde eklenen rün ve değişiklikler nelerdir üzere sorularınıza karşılık bulabileceğiniz ayrıntıları derledik.

Madalyonun İki Yüzü Kindred

Kindred şampiyonunu oynamak için birinci taktiklerden biri kırmızı tarafı seçmeniz olacaktır. Şampiyonu alt koridora atıp sihirdar büyülerini kullanabilirsiniz. Şayet bu şampiyonu oynuyorsanız bir gözünüz kesinlikle haritada olmalıdır. Kindred karakterinin skillerine gelirsek; birinci skill Avcının Damgası pasif olan yetenektir. Kuzu karşı grupta bulunan birini haritanın neresinde olursa olsun mevt için damgalar. Bir mühlet sonra damga aktifleşir ve ek tesiri birikir.

Klavyeden Q yeteneği Okların Dansı ise şampiyonun öne atılmasını sağlar. Böylelikle yanındaki en yakın 3 rakip şampiyona ok atışı yapar. Klavyeden W Kurdun Hiddeti skili ise hem pasif hem de etkin bir skildir. Öncelikle şampiyon hareket halinde iken Av Hırsı yükleri biriktirir. Yükleme tamamlandıktan sonra ise şampiyon sonraki saldırısı için muhakkak bir ölçü can çalar. Yeniden bu skilde faal olarak Kurt, kuzudan süreksiz olarak yarılarak etrafında bir ruh alanı oluşturur. Kuzunun saldırdığı maksada saldırır.

Karabasan klavyeden E yeteneği ise gaye rakibi yavaşlatır. Daha sonra kısa aralıklarla üç kez hücum isabet ettirebilirse rakip şampiyon azami can kıymetinin belirli bir oranını hasar olarak alır. Son olarak Kuzunun Şefkati klavyeden R yeteneği ise Kindred’in ve kadro arkadaşlarının altında bir alan ortaya çıkar. Kuzunun Şefkati skili faal iken makul bir mühlet alanın içerisinde yer alan ekip arkadaşlarının can bedellerinin kritik düzeylere düşmesini mahzurlar.

Kuzunun Şefkati, ortadan kalktığında ise yüne bu alan içerisinde bulunan bütün grup arkadaşlarını belirli bir ölçü düzgünleştirir. Bu durumda bir nevi şifacı misyonu üslenmektedir. Ayrıyeten Kindred oynarken ultilerinizi en yanlışsız formda basarsanız kadro arkadaşlarınızın yazgısını değiştirebilirsiniz. Ancak yanlış bir oynama taktiği kullanırsanız bu durum sizden çok rakip şampiyonların işine yarayacaktır. Bu yüzden Kindred seçenler genelde üstün yeteneklere sahip oyunculardır.

Madalyonun İki Yüzü Kindred S11 Rün Dizilimi

Kindred şampiyonunun S11, yeni dönemde rünlerde yapılan değişiklikler;

İsabet

Atağa Devam

Zafer

Efsane: Çeviklik

Son Direniş

İlham

Sihirli Papuçlar

Peksimet Teslimatı ayrıyeten;

+9 Taarruz Suratı

+10 Değişken Kuvvet

+5 Zırh

Madalyonun İki Yüzü Kindred S11 Yetenek Skilleri

Kindred karakterinin S11 yeni dönemde yetenek skileri dağılımına baktığımızda ise;

Okların Dansı: 2- 4- 5- 7- 9

Kurdun Hiddeti: 1- 8- 10- 12- 13

Karabasan: 3- 14- 15- 17- 18

Kuzunun Şefkati: 6- 11- 16

Madalyonun İki Yüzü Kindred S11 Counter Pickler

Kindred düzgün oynandığı vakit yenilmesi hayli sıkıntı bir şampiyondur. O denli ki karşısına gelen üstün rakipler karşısında bile ayakta kalmayı başarabilir. Kindred’in zorlandığı rakipler ise;

Diana,

Gragas, (Kindred’in grup arkadaşlarından biri olduğu vakit epey güzel bir ahenk sağlanabilir)

Jax,

Lee Sin,

Vayne

Madalyonun İki Yüzü Kindred Full Build S11 Eşya Dizilimi

Yeni dönemde Kindred şampiyonunun eşya dizilimi ise;

Sıçra: imleç doğrultusunda kısa bir aralık kat etmesi,

Çarp: Amaçtaki minyon ya da canavara bağlı olarak 390 ile 1000 ortasında hasar verir. Canavarlara karşı kullanıldığında ise can ölçüsüne bağlı olarak şampiyona can yenilemesi yapar.

Közbıçak

Rüzgarın Hiddeti

Ebedi Kılıç

Bambardman Topu

Gümüşgöl Şafağı

Gözetici Melek

Madalyonun İki Yüzü Kindred Kostümleri

Kindred şampiyonuna yeni bir kostüm gelecek mi, bununla ilgili şimdi bir bilgi bulunmamaktadır. Tahminen de artık S12 sezonuna…

Klasik Kostüm

Gölge Ateşi Kostümü

Muhteşem Galaksi Kostümü

Kindred Rün Rehberi Ve S11 Yeni Rünler: Adc Kindred İtemları (Build) Ve Counter Şampiyonlar (Pickler)

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın