Evvelce adidas ve Reebok üzere spor giysi markalarında çalışan Guillaume de Monplanet, Team Vitality takımına eş CEO olarak katıldı. Guillaume, tertibin global amaçlarına ulaşmak için Fransız espor tertibine katıldı. Son sekiz yılını adidas France’ın genel müdürü olarak geçiren Guillaume 700’den fazla çalışandan sorumluyu. Ondan evvel ise Reebok’ta Fransa’da ülke marka yöneticisi olarak vazife yaptı.

Guillaume Team Vitality’ye katılışıyla ilgili şöyle konuştu: “Reebok ve adidas üzere gençliğe hitap eden markaların büyümesi için hizmet ettiğim için çok şanslıyım. Espor ile iç içe olan Vitality’nin de bu şirketler üzere olma potansiyeli olduğunu düşünüyorum. ”

Kurucu ortak ve eş CEO’lardan Nicolas Maurer ise şu sözleri kullandı: “Vitality ile son sekiz senede olağanüstü bir seyahat geçirdik ve geldiğimiz noktayla daha gurur duyamazdık. Fakat tekrar de kendimizi daha da iterek daha yüksek başarımlar kazanmak istiyoruz ve bizi bu manada ileri taşıyacak birine gereksinimimiz vardı. Guillamue ise bu açıdan bizim için olağanüstü bir isim, kendisiyle çalışacak olmaktan gurur ve memnunluk duyuyorum.”

CS:GO, Rocket League, Fortnite, FIFA, League of Legends, Rainbow Six Siege ve Valorant ekipleri bulunan Vitality, Avrupa’nın en büyül espor tertiplerinden biri.

Guillaume de Monplanet, Team Vitality’ye katıldı

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın