14 ülkeden esporcuların iştirakiyle Cumhurbaşkanlığı Bağlantı Başkanlığı ve TESFED tarafından bu sene birincisi organize edilen Akdeniz Espor Turnuvası 28 Şubat Pazar akşamı oynanan müsabakalar ile tamamlandı. FIFA branşında şampiyon olan Futbolist oyuncusu Mert Altıntop ismine madalyayı kulübün yatırımcı ortaklarından Nuri Şahin aldı.

Antalya Gloria Golf Resort otelinde düzenlenen ödül merasiminde sahneye çıkan Nuri Şahin, 5 sene içinde 20. şampiyonluğunu elde eden kulübünü ve Akdeniz Espor Turnuvası FIFA şampiyonu Mert Altıntop’u tebrik etti. Uzun yıllardır konsol ve bilgisayar oyunlarına olan merakını lisana getiren Nuri Şahin espora yatırım yapmış olmaktan da çok şad olduğunu belirtti. Mert Altıntop tıpkı akşam eLaLiga turnuvasında da Avrupa ve Orta Doğu şampiyonu olarak bir öbür muvaffakiyete daha imza attı. Başarılı oyuncu ayrıyeten geçtiğimiz haftalarda e-Şampiyonlar Ligi’nde de ismini son 32’ye yazdırmıştı.

Birçok espor branşında dünya çapında muvaffakiyetler elde eden Futbolist, bu muvaffakiyetler ile bir arada yeni logosunu görücüye çıkardı. Çağdaş çizgiler içeren logo tasarımı toplumsal medyada ilgi gördü. Yeni logosuyla yeni şampiyonluklar hedefleyen Futbolist, bugüne kadar elde ettiği başarılarla Türkiye’nin en başarılı espor kulübü pozisyonunda bulunuyor. Kulüp geçtiğimiz hafta duyurduğu League of Legends Wild Rift takımıyla birlikte 9 farklı branşta uğraş ediyor.

Futbolist yeni logosunu şampiyonluk ile duyurdu

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın