Ukraynalı oyun stüdyosu Kevuru Games, Fortnite Kısım 2 Dönem 6’da oyuna gelebilecek skinlere ilişkin bir konsept tasarım çalışması paylaştı.

Fortnite Dönem 5’in son haftasında oyuncuların bir sonraki dönem oyuna gelecek yeniliklere ve bilhassa de kozmetiklere olan merakı giderek artıyor. Oyuncuların heyecanlı bekleyişi sürerken oyunculara sonraki dönemle ilgili ipucu olabilecek bir haber geldi.

Yeni dönemin bir aktiflikle başlayacağı bilinmekle bir arada yeni güncelleme ve dönemle birlikte oyuna gelecek pek çok yeniliğe dair fazla ipucu yok. Dönem 5’te farklı markalarla ve üretimlerle yapılan iştiraklerle oyunda pek çok ilgi cazibeli skin ve kozmetiğe yer verildi. Epic Games ise bu süreçte her vakit olduğu üzere pek çok farklı stüdyo ile birlikte çalıştı.

Tam bu noktada resme Ukraynalı stüdyo Kevuru Games giriyor. Daha evvel de Kısım 1 Dönem 10 için üretilen kozmetik ve skinler için Epic Games ile çalışan stüdyonun Artstation sayfasına yeni konsept dizaynlar yüklendi.

Kevuru Games tarafından sanatkarlar için çevrimiçi portfolyo yaratma sitesi Artsation’a yüklenen fotoğraflarda sekiz farklı karakter ve sekiz farklı skin görünüyor. Lakin bu skinlerin şu an için ismi konmuş bir ortak noktası yok. Bu yüzden bu skinlerin battle pass’te yer alacak kozmetikler olduğu düşünülüyor.

Şu ana kadar Epic Games tarafından Dönem 6’nın nasıl olacağına dair bir açıklama yok. Görünüşe nazaran yeni dönem ve temasının son ana kadar sürpriz olarak saklanması amaçlanıyor.

Fortnite Dönem 6 skin dizaynları sızdı

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın