Destansı Çanakkale Geçilmez Dönemi, yeni içerikleriyle oyun heyecanının dozunu arttıracak. Bu dönemin içerikleri; 200.000 XP, 200.000 ZP, 50.000 Gereç, Çanakkale Seçkin Serisi, Çanakkale Eldiveni, yeni lobi tasarımı, XP ZP veren çarpışan kurşun ve 100 düzeyden (pas seviyesi) oluşacak.

Genç jenerasyonlara büyük zaferi yaşatacak

Çanakkale Geçilmez Dönemi, Çanakkale destanını yeni jenerasyonlara tam manasıyla yaşatmak maksadıyla hayata geçiriliyor. Bu özel dönem için rap müzik müzikçisi Katana da özel bir beste yaptı. Son periyotta yıldızı giderek parlayan başarılı Rap’çinin çekimleri Çanakkale’de gerçekleştirilen yeni döneme özel klibi, dönemle eş vakitli olarak müzik ve oyun severlerle buluşacak.

Tamamı Türk mühendislerce geliştirilen, Türkiye’de ve dünyada 30 milyon oyuncusu bulunan Zula’ya, ulusal ve dini bayramlarda özel içerikler ekleniyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda kutlamalar, Ramazan boyunca sahur-iftar hatırlatmaları, mahya ve tanıtımlar, bayramda torpiller, zillere basıp kaçan çocuklar üzere içerikler, oyuncular tarafından ilgiyle karşılanıyor. Zula’nın oyun haritaları ortasında yer alan Nemrut, Kız Kulesi, Safranbolu Meskenleri, Gaziantep üzere Türkiye’nin kıymetli destinasyonları, yurtdışından Zula oynayan milyonlarca oyuncuya Türk kültürünü tanıtıyor.

Çanakkale Zaferi Zula’da yaşatılacak

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın