Brawlhalla şimdiye kadarki en büyük dönemi için hazırlanıyor. Ubisoft’un 3. Dönem için büyük planları var ve bu planlar şimdiye kadarki en büyük espor dönemini barındırıyor. Bu haftanın başlarında Brawlhalla, yeni oyun içi kozmetik eserler ve oyun içi dengeleme yüklü bir yama içeren 3. Dönem battle pass’ini başlattı.

Dönem 3 battle pass’inde 85 evre bulunuyor ve oyuncuların bu 85 basamağın tamamını tamamlamak için 12 haftası, yani 3 ayı var.Bunun yanı sıra oyuncuların haftalık misyonları olacak. Battle pass’te kazanılabilecek mükafatlar ortasında renkler, avatarlar, emotelar, silah kozmetikleri ve dahası yer alacak. Gelecek eşyaların bir kısmına Brawlhalla’nın internet sitesinden ulaşılabilir.

Dönem 3 güncellemesi ise haftasonundaki Winter Championship 2021 turnuvasının çabucak öncesinde geliyor. Bu espor aktifliği, şu ana kadar gerçekleşmiş en büyük Brawlhalla espor aktifliği olacak. Winter Championship boyunca oyuncular 1 milyon dolarlık ödül havuzundan hisselerine düşeni almak için uğraş edecek.

Hürriyet

Brawlhalla’nın gelmiş geçmiş en büyük espor aktifliği başlıyor

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın