Avrupa’nın dört bir yanından en düzgünleri ve profesyonel oyuncuları bir ortaya getiren Free Fire Avrupa Pro Ligi Dönem 2’de Türkiye’yi temsil edecek olan NimoTV 57. Alay başarılı geçen birinci dönemi 9. sırada ve 1 Booyah! ile tamamladı.

6-7 Şubat ve 6-7 Mart ortasında oynanan 24 oyunda 20 ekip kıyasıya rekabet ederek yarıştı. Büyük ödül’ün 25.000 Dolar ve 300.000 elmas olduğu turnuvada gruplar birinci olabilmek için en güzel performanslarını sergileyecek.

Kazananın Free Fire World Series’de slot hakkına sahip olacağı ligde milletlerarası arenada Türkiye’yi temsil edecek NimoTV 57.Alay 2. dönemin favori kadrolarından biri. 125 Türk ekibi ortasından muvaffakiyetle elemeleri geçen ve oyunlarda üstün performans sergileyen NimoTV 57.Alay ekibi kaptanı Mr. Ceyo “2019’da da katılma hakkı kazanmıştık lakin çok heyecanlıydık o vakit. Bu sene bize verilen takviye çok fazla ve gayemiz finale kalmak! 12 grubun hepsi çok sağlam ve güçlüler, bizler de kendimize güveniyoruz. Dayanağınız bizim için çok değerli, NimoTV 57.Alay logosu ile birlikte Türk bayrağını dalgalandıracağız” dedi.

14 Mart Pazar Günü saat 14:00’te oynanacak Büyük Final’de 12 ekip en âlâ performanslarını sergileyecek.

Yarışacak ekipler:

VASTOMUNDO – Portekiz

VAIXOURAR – Portekiz

BAD SMILE – Fransa

FOR UP 4 UP – Portekiz

AUTOKTONUS – Arnavutluk

ZEROZONE – İspanya

G-THREE – Yunanistan

FOR THE WIN E-SPORTS – Portekiz

NIMOTV 57.ALAY – TÜRKİYE

222 SEÇKİNE – Portekiz

AVG ALBANIA – Arnavutluk

Z4 SEÇKİNE – Portekiz

Youtube Canlı Yayını: Garena Free Fire Türkiye

Avrupa Pro Lig dönem 2’de Türkiye’yi NimoTV 57.Alay temsil edecek

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın