İnteraktif cümbüşün global önderlerinden Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA) ve Lucasfilm Games bugün yaptıkları açıklamayla Nintendo Switch ve taşınabilir aygıtlar için geliştirilen rekabete dayalı arena savaş oyunu Star Wars: Hunters’ın 2021’de çıkacağını duyurdu. Dikkat cazibeli pek çok yeni Star Wars karakterinin yer alacağı Star Wars: Hunters, oyuncuları kadrolar halinde karşı karşıya getirecek ve kıran kırana maçlara konut sahipliği yapacak. Oyunun birinci resmî tanıtım görüntüsü ise Nintendo Direct kapsamında dün yayınlandı.

Galaktik İmparatorluk’un çöküşünden sonra geçen Star Wars: Hunters, Star Wars’un ikonik bölgelerinden esinlenen haritalarda oyuncuları gerçek vakitli kıyasıya bir çaba için bir ortaya getirecek. Ortalarında yürekli ödül avcılarının, Asi İttifakı kahramanlarının ve Stormtrooper’ların yer aldığı kendine has karakterlerden birini seçen oyuncular etkileyici görsel efektler eşliğinde yüksek tempolu maçlarda birbirlerine karşı çarpışacaklar.

Zynga’nın Oyun Yayınlarından Sorumlu Lideri Bernard Kim yeni oyunla ilgili kanılarını şu sözlerle lisana getirdi: “Star Wars: Hunters’ı Nintendo Switch’e ve onun tutkulu oyuncu topluluğuna sunmak Zynga açısından değerli bir kilometre taşı olacak. Star Wars: Hunters’ı bugüne dek çok aksiyonlu bir Star Wars oyunu hayal etmiş tüm hayranları için geliştirdik ve konsol oyunları dünyasına attığımız bu adımın Switch oyuncuları tarafından nasıl karşılanacağını merakla bekliyoruz.”

Nintendo Amerika Yayıncı ve Geliştirici Bağları Kıdemli Lider Yardımcısı Steve Singer ise bu gelişmeyi şöyle kıymetlendirdi: “Zynga’nın birinci konsol oyunu Star Wars: Hunters’ı Nintendo Switch için çıkaracak olmasına çok sevindik. Dünyanın dört bir yanındaki Nintendo Switch oyuncularının bu meşhur kainatı orijinal bir yolla deneyimlemesini sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Lucasfilm Games Lider Yardımcısı Douglas Reilly ise bahis hakkında şunları söyledi: “Star Wars: Hunters klasik Star Wars öykülerinden ve yerlerinden esinlense de daha evvel yaptığımız hiçbir şeye benzemeyen bir görünüşe ve hissiyata sahip. Ayrıyeten, oyundaki son derece yaratıcı karakterleri Nintendo Switch oyuncularıyla buluşturmak bizim için büyük heyecan kaynağı. Artık ister meskende ister dışarıda heyecan verici savaşlarda arkadaşlarına katılabilirler.”

Star Wars: Hunters Nintendo Switch, Apple App Store ve Google Play Store platformlarından fiyatsız olarak indirilebilecek. Oyunu indirip oynamak için Nintendo Switch Online üyeliği de gerekmiyor.

Zynga ve Lucasfilm Games, Nintendo Switch için geliştirilen Star Wars: HuntersTM’ı duyurdu

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın