Bilge Siber Güvenlik Teknolojileri’nden kar alan XFlow Esports, Türk espor müsabakalarında da yerini alacağını açıkladı. Twitter üzerinden bir paylaşım yapan resmi hesap, CS:GO ve Valorant için yeni bir kadro ayarışı içinde olan ekip, heyecanlı ve keyifli olduğunu söyledi.

Yeni bir kadro

Grup içinde yapacakları projeler ileilgilide bilgi veren XFlow Esports, birinci olarak oyuncular ile ilgili bağların çok üst seviye pozisyona getirilmesini ve oyunculara anlayışlı olacaklarını söyledi. Atletlerinin uzman psikologlar eşliğinde çalışmalar yapacağını ve kadro ruhu konusunda değerli adımlar atarak şahsî gelişimleri en güzel formda yürütmek için antremanlar düzenleneceğini açıkladı. Bunun yanı sıra klubün içinde yer alan oyuncuların eğitim öğretimleri takip edilerek espor mesleği olarakda rehberlerlik hizmeti verileceğini kelamlarına ekledi.

”Öncelikle herkese merhabalar. XFlow Esports olarak Türk espor arenasına adım attığımızdan ötürü ziyadesiyle heyecanlı ve memnunuz. Birincil amacımız oyuncularımız ile yürüttüğümüz bağlantılarımız ile Türkiye standartları üzerinde bir pozisyona ve oyuncu dostu bir idareye sahip olmaktır. Türk espor arenasında daha evvel yapılmamış kapsamda uzman sportmen psikologları eşliğinde mental çalışmalar, grup ruhunu ve şahsî gelişimi bir ortada yürütmek üzere maksat ve idmanlar ile farklılaşacak olan XFlow Esports, kulübümüzün bünyesinde her oyuncumuzun eğitim ve öğretim hayatlarını takip edip oyuncunun hayatına daha olumlu bir espor mesleği çizilmesi için rehberlik takımı da bulundurmaktadır. Ayrıyeten Barış Hızır tarafından kurulan kulübümüz etik kuralları, kulüp oyuncularına ihtimamlı yaklaşımı ile marka vizyonu örtüşen Bilge Siber Güvenlik Teknolojileri tarafından birinci yatırımını almıştır. Genel menajerimiz Buyruk Yasin Yılmaz tarafından başlatılan çalışmalar ile de şuanda CS:GO ve VALORANT oyunları içerisinde kadro oluşturma evrelerindeyiz. Bizlere şimdiden takviye olan herkese teşekkürlerimiz sunarız En kısa müddette farklı gelişmelerle karşınızda olacağız.”

XFlow Esports Türk espor arenasında yer alacak

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın