19 Nisan 2019 – Türkiye’de esporun gelişimine dayanak vermeyi hedefleyen Vodafone, gençlik markası Vodafone FreeZone ile, tutku alanı oyun olan gençlere ulaşmaya devam ediyor. Vodafone’un “Gamer Paketi” kullanıcıları ortasında düzenlenen ve Nisan sonuna kadar sürecek müsabakayı kazanan 2 talihli, ünlü yayıncı İslam “Rammus53” Ekşioğlu ile birlikte, milletlerarası en büyük League of Legends turnuvalarından biri olan MSI (Mid Season Invitational) 2019 yarı final ve final müsabakalarını Taipei’de izleme talihi elde edecek. 

Vodafone Türkiye İcra Şurası Lider Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone FreeZone olarak, esporun en büyük destekçilerinden biri olmayı sürdürüyoruz. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’ne isim sponsoru olmamızla birlikte esporseverlerin ve oyuncuların bu tutkularını en üst düzeyde yaşayabilmelerine imkan sağlıyoruz. ‘Gamer Paketleri’ ile internetinden yemeyen YouTube’un yanı sıra her ay efsane ikramlar kazanma talihi vererek gençlerin oyun tecrübesini sınırsız yaşamalarını hedefliyoruz. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’ne özel yararlar ve içerikler ile oyuncuların Vadi dünyasına daha fazla dahil olmasını sağlamak istiyoruz. Yeni kampanyamızla genç oyunseverlere MSI 2019 finallerini Tayvan’da izleme talihi veriyoruz. Vodafone FreeZone olarak, tutku alanı espor olan gençlere dayanak olmaya devam edeceğiz.” 

MSI 2019 Ho Chi Minh ve Taipei iştirakinde düzenlenecek

League of Legends’da dönem ortası devrin en büyük heyecanlarından biri olan MSI turnuvası, 2015 yılından itibaren nizamlı olarak gerçekleştirilen ve Dünya Şampiyonasından sonra Riot Games tarafından sunulan ikinci büyük turnuva olarak bedellendiriliyor. Tüm bölgelerin mevsim şampiyonlarının iştirakiyle düzenlenen turnuva, bu yıl da ön eleme ve küme kademesi olmak üzere 2 kısımdan oluşacak. 1 Mayıs’ta ön eleme kademesi ile başlayacak olan turnuvaya Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’ni kazanan kadro da katılma hakkı kazanacak ve ön elemeleri geçmesi halinde, kümelere ve sonrasında yarı finallere kalacak. Turnuva, yarı finallere kadar Ho Chi Minh kentinde devam edecek. Taipei kentinde düzenlenecek olan yarı final ve final müsabakaları ise 17-19 Mayıs tarihleri ortasında gerçekleştirilecek. 

Vodafone FreeZone ayrıcalıkları devam ediyor

Ayda 18 TL’ye tekrar eden ve haftada 10 TL’ye tekrar etmeyen paketler halinde sunulan “Gamer Paketleri” ile esporsever gençler, lig maçları ve oyun görüntüleri başta olmak üzere pek çok içeriği internetten yemeden izleyebiliyorlar. “Gamer Paketi” sahipleri, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi maçlarını LoleSpor YouTube kanalından internetinden yemeden izleyebildikleri üzere, bu maçların diğer bir yerde bulunamayacak özel manzaralarını Vodafone FreeZone YouTube kanalından da takip edebiliyorlar. Ayrıyeten, “Gamer Paketi” sahiplerine özel armağan biletlerle, hem Riot Games Espor Sahnesi’nde oynanan maçları, hem de kış ve yaz ligi finallerini yerinde izleme bahtı yakalıyorlar. Öbür yandan, Vodafone FreeZone toplumsal medya hesaplarını da takip ederek Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’ne özel avantaj ve kampanyaların olduğu müsabakalara katılabiliyorlar. 

Vodafone FreeZone genç oyunseverleri MSI 2019 finaline götürecek

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın