Pandemi, birçok bölümü olduğu üzere çalışanları da maddi açıdan zorluyor. Taşınabilir oyun dünyasının Singapurlu önder ismi I Got Games (IGG), pandemi devrinde çalışanlarının yanında olmaya devam ediyor ve dalda uzun müddet konuşulacak maddi bir dayanağa imza atıyor. Şirket, Türkiye dahil dünya genelindeki ofislerinde, çalışanlarının maaşına ek 800 dolar pandemi dayanağı veriyor.

Dünya çapında kıymetli işlere imza atan, Lords Mobile, Fetih: Altın Çağ üzere oyunların imalcisi IGG, çalışanlarının en büyük yatırımı olduğu fikriyle pandemi devrinde değerli bir adım atıyor. Tüm dünyanın geçtiği şiddetli pandemi müddetince çalışanların maaşlarına ek 800 dolar dayanak primi veriyor.

Geçtiğimiz yıl dünyayı kasıp kavuran, aşı çalışmalarıyla olağana dönme ismine adımlar atılan Covid-19, herkesin savaştığı bir düşmana dönüştü. Küresel çapta sürdürdüğü başarılı projelerinin devamında çalışanlarının yanında olduğunu göstermek isteyen IGG, onları motive etmek için bu periyoda uygun yeni alternatifler geliştirdi.

IGG tüm çalışanlarına sesleniyor: “Birlikte Güçlüyüz!”

Güçlü küresel varlığını sürdürmek ve milletlerarası müşteri kitlesine daha yakından seslenebilmek isteyen IGG, birçok ülkede bünyesine yeni grup arkadaşları katıyor. Merkezi Singapur’da bulunan firmanın Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Kanada, Japonya, Güney Kore, Tayland, Beyaz Rusya, Filipinler, Birleşik Arap Emirlikleri, Endonezya, Brezilya, Türkiye, İtalya, İspanya üzere ülkelerde bölge ofisleri bulunuyor.

Başarılı projeleri ile büyük beğeni toplayan ve itibarlı mükafatlar kazanan firma, bu muvaffakiyetinin gerisindeki en büyük bedelin çalışanları olduğunu göstermeyi hiçbir vakit ihmal etmiyor. Sağladığı güzel çalışma şartlarının yanı sıra yalnızca başarıda değil berbat vakitlerde da çalışanlarının yanında olduğunu göstermek için takviye primi teşebbüsünün başlattığının altını çiziyor. 2020 yılında güncellenen datalar kapsamında dünya çapında 720 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan IGG, aylık 30 milyon üzerinde olan aylık faal kullanıcısına en tesirli performansı sağlamak için çalışanlarını motive ederek onlarla güçlerini birleştiriyor. Birbirinden farklı birçok başarılı geri dönüş almış taşınabilir oyunuyla dünya çapında kendine ilişkin bir cihan yaratan IGG, çalışanlarını bu cihanın en güçlü karakterleri olarak nitelendiriyor.

Taşınabilir oyun devi IGG, çalışanlarına 800 dolar pandemi dayanağı veriyor

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın