Şampiyonluk Ligi’nde heyecan devam ediyor! 20 ve 21 Şubat tarihlerinde oynanan 10 müsabaka ile birlikte 5. hafta geride kaldı.

Papara SuperMassive Birinci Yenilgisini Aldı

Beşinci haftanın birinci gününde Papara SuperMassive ile Beşiktaş karşı karşıya geldi. Papara SuperMassive birinci dört haftayı namağlup kapatmıştı ve sekiz galibiyet ile puan tablosunun doruğunda bulunuyordu. Ne var ki müsabakanın favorisi Papara SuperMassive karşısında Beşiktaş herkesi şaşırtan bir performansa imza attı ve 10-0’lık skorla ezici bir galibiyet aldı. Böylece Papara SuperMassive bu mevsimdeki birinci yenilgisini yaşarken Beşiktaş da altıncı galibiyetine imza attı.

Haftanın ikinci gününde Papara SuperMassive, 5 Ronin’i mağlup etmeyi başardı ve tepedeki seyahatine devam etti. Beşiktaş ise Dark Passage’a mağlup olarak haftayı kapattı.

Haftanın Kazananları: fastPay Wildcats ve Dark Passage

Şampiyonluk Ligi’nde üst sıralarda puan kayıplarının yaşandığı bir hafta geride kaldı. Tepe yarışındaki Papara SuperMassive, Beşiktaş, Galatasaray Espor ve Nasr Esports haftayı birer galibiyet ve birer yenilgiyle kapattı.

Tepe yarışının kıymetli adaylarından olan fastPay Wildcats rakiplerinin kayıp yaşadığı haftadan yararlı çıkmayı başardı. Galatasaray Espor ve GALAKTICOS karşısında galibiyete ulaşan grup ikinci sıraya adım attı ve önder Papara SuperMassive ile ortadaki puan farkını ikiye indirdi.

Dark Passage ise haftadan yararlı çıkan bir başka takım oldu. Üst sıralardaki grupların puan kaybettiği haftayı kayıpsız kapatan grup toplamda altı galibiyete ulaştı. Dark Passage, Nasr Esports, Galatasaray Espor ve Beşiktaş altışar galibiyet ile üçüncü sırayı paylaşıyor.

Team Aurora ve GALAKTICOS Yarıştan Kopuyor

Şampiyonluk Ligi’nde 9 haftalık lig etabının akabinde birinci 6 sırayı alan takımlar mevsim finallerine yükselme hakkı kazanacak. Haftayı birer galibiyet ile kapatan 5 Ronin ve 1907 Fenerbahçe Espor, birinci 6 savlarını sürdürdü. Haftayı galibiyetsiz kapatan GALAKTICOS ve Team Aurora ise mevsim finalleri yarışında büyük darbe aldı.

Şampiyonluk Ligi’nde Papara SuperMassive’in liderliği devam ediyor

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın