Şampiyonluk Ligi heyecanı devam ediyor! 6 ve 7 Şubat’ta oynanan 10 müsabakayla birlikte 3. hafta maçları tamamlandı. Papara SuperMassive namağlup liderliğini sürdürüyor.

Papara SuperMassive Başkan

Son şampiyon Papara SuperMassive, GALAKTICOS ve fastPay Wildcats’i mağlup ettiği ligin 3. haftasında galibiyet serisini altı maça çıkararak puan tablosunun doruğundaki yerini korudu. Papara SuperMassive en yakın rakibine iki galibiyet fark atmış pozisyonda.

Şampiyonluk Ligi’nde Derbi Haftası

Şampiyonluk Ligi’nin 3. haftası Galatasaray Espor – 1907 Fenerbahçe Espor ve Galatasaray Espor – Beşiktaş eşleşmelerine sahne oldu.

Haftanın birinci gününde oynanan Galatasaray Espor – 1907 Fenerbahçe eşleşmesi, sarı kırmızılı takımın net galibiyeti ile sonuçlandı. 28 dakika süren müsabakada Galatasaray 19 skor alırken karşılığında sadece 3 skor verdi.

İkinci gün Galatasaray Espor’un rakibi Beşiktaş oldu. Çekişmeli geçen maçta iki taraf vakit zaman birbirine üstünlük kurmayı başarsa da galibiyete ulaşan taraf Beşiktaş oldu. 40 dakika süren maçta skor tabelası 20’ye 14 Beşiktaş’ın lehineydi.

Beşiktaş haftanın birinci gününde 5 Ronin’e karşı kazanmayı başarmıştı. Galatasaray Espor zaferi onların bu mevsimdeki 4. galibiyetleri oldu. Galatasaray Espor cephesi haftayı tek galibiyet ile kapatırken 1907 Fenerbahçe Galatasaray Espor’un akabinde GALAKTICOS’a da mağlup olarak haftayı galibiyetsiz kapattı.

İkinci Sırada Dört Grup

3. haftası geride kalan Şampiyonluk Ligi’nde 2. sıra dört ekip tarafından paylaşıldı. Dörder galibiyetli Beşiktaş, fastPay Wildcats, Galatasaray Espor ve Nasr Esports haftayı ikinci sırada tamamladı.

3 galibiyeti bulunan Dark Passage, birinci 6 yarışındaki tezini sürdürdü. 1907 Fenerbahçe Espor ve GALAKTICOS ise ikişer galibiyet ile 7 sırayı paylaştı. Son sıradaki Team Aurora’nın ise şimdi galibiyeti bulunmuyor.

Şampiyonluk Ligi’nde liderlik uğraşı sürat kesmeden devam ediyor

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın