Dünyanın en rekabetçi taşınabilir oyun arenası Red Bull M.E.O.’da İstanbul’da gerçekleşecek dünya finali öncesinde Türkiye’yi temsil edecek ekipler belirli oldu. Taşınabilir oyunseverlerin bu dönem birinci olarak PUBG MOBILE’da çaba verdiği arenada Hearthstone ve TFT turnuvalarının şampiyonları da büyük finaller sonrasında belirlendi. Türkiye’nin her yerinden iştirake açık olan ve HyperX’in dayanaklarıyla gerçekleştirilen Red Bull M.E.O.’nun çevrim içi finalleri sonrasında Canberk ‘’Cabixo’’ Binbay Hearthstone’da zafere ulaşırken, İlker ‘’Overrated’’ Bozkurt da TFT’de şampiyon oldu. Kaan ‘’Fujitora’’ Çekli ise TFT oyununda ikinci olarak dünya finaline katılmaya hak kazandı.

Dünya Finali martta İstanbul’da

Türkiye şampiyonu olan kadrolar, ülkemizi Red Bull M.E.O. Dünya Finali’nde temsil etme hakkını da kazandı. 28 ülkede elemeleri gerçekleştirilen Red Bull M.E.O.’da PUBG MOBILE, Hearthstone ve TFT dünya şampiyonları, mart ayında Türkiye’nin mesken sahipliğinde gerçekleştirilecek Red Bull M.E.O. Dünya Finali’nde muhakkak olacak.

Red Bull M.E.O.’dan inovatif başlangıç

Red Bull M.E.O. büyük dünya finali öncesinde kenti oyun alanına çeviriyor. Taşınabilir oyunseverler, PUBG MOBILE ile özdeşleşmiş drop kutularını Instagram üzerinden etkin olan AR filtresi ile en yaratıcı ve eğlenceli halde kentin dilediği noktasına indirmeye çalışıyor. Her hafta en yaratıcı görüntüyü çeken ve belirtilen adımlarla Instagram hesabında paylaşan 3 oyunsever, sürpriz mükafatların sahibi oluyor. Bu eğlenceli tecrübeye katılmak için gerekli adımlara dair ayrıntılı bilgi RedBull.com/ARmeo adresinde.

Red Bull M.E.O.’da Türkiye şampiyonları belirli oldu

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın