Oyunseverler, yıllara meydan okuyan oyun Counter Strike’ta 2’ye 2 formatında Türkiye’nin en yeterlisi olmak için uğraş edecek. AOC Gaming partnerliğiyle gerçekleştirilecek Red Bull Flick’in, kent elemeleri 20 Nisan’da başlarken çevrimiçi elemeleri ise 21 Nisan’da oyunseverleri karşı karşıya getirecek. Elemeler ve play-off çeşidi sonunda finale kalan 8 grup Red Bull Flick’in birinci şampiyonu olmak için yarışacak. Şampiyonu belirleyecek play-off çeşidi ve final uğraşı ise Red Bull’un Twitch kanalı twitch.tv/redbulltr’den naklen yayınlanacak. Red Bull Flick’le iligili ayrıntılı bilgiye RedBull.com/flick adresinden ulaşılabilir.

Türkiye’nin en rekabetçi CS:GO turnuvası olan Red Bull Flick, birinci şampiyonunu bulmak için yola çıktı. Amatörden profesyonele tüm oyunseverler, esaslı oyun CS:GO’da 2’ye 2 formatında Türkiye’nin en yeterlisi olmak için çaba edecek. Şampiyonluğa giden yol ise kent elemeleri, çevrimiçi elemeler, play-off çeşidi ve final etabından geçecek. Elemelerde birinci olan 32 kadro çevrimiçi play-off basamağına katılmaya hak kazanacak. Rakiplerini birer birer geçen kadro ise Red Bull Flick’in birinci şampiyonu olacak.

CS:GO’da kadro arkadaşı ile bir arada hünerlerini sergilemek ve Türkiye’nin en güzeli olmak isteyenlerin çabasına sahne olacak Red Bull Flick’in kent elemleri 20 Nisan’da Eskişehir, Adana, Denizli ve Kayseri’de başlarken 21 Nisan’da Ankara, Mersin ve İstanbul’da sürecek. Oyunseverlerin dünyasında ‘Oyun bitmesin’ diyerek devam edecek online elemeler ise 21 Nisan’da devreye girecek. Eleme etaplarından play-off çeşidine yükselecek 32 kadro, son 8’e ismini yazdırabilmek için yeteneğini, ekip oyununu ve deneyimini sergileyecek. Red Bull Flick’in şampiyonu ise 8 grubun karşı karşıya geleceği, monitörlerini AOC Gaming’in sağladığı final sahnesinde belirli olacak. Red Bull Flick’in play-off çeşidi ve final gayreti Red Bull’un Twitch kanalı twitch.tv/redbulltr’den naklen yayınlanacak. 

Red Bull Flick şampiyonunu arıyor

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın