Birinci müziği “Yağmurun Altında” ile süratli bir çıkış yapan ve müzik görüntüsü milyonlarca defa izlenen Rap müzik müzikçisi, Türkiye’nin en sevilen MMOFPS oyunu Zula’nın kısa mühlet evvel yayınlanan Mardin Haritası için “Dönüyor Dünyam” isimli yepisyeni bir müziğe imza attı.

19 Şubat’ta tüm müzik platformlarında müzik severlerin beğenisine sunulacak etkileyici kesim Mardin Haritası’nı tanıtırken, ayrıyeten Zula’da oyun müziği olarak da yer alacak.

Tamamı Türk mühendis ve dizayncılar tarafından tasarlanan Zula, oyun içinde yer verdiği ülkemizin değerli tarihi ve turistik yerlerinden esinlenen haritalarla oyuncularda gerçeklik algısını artırırken, dünyanın farklı ülkelerindeki Zula oyuncularına da Türkiye’nin eşsiz hoşluklarını tanıtıyor.

Son olarak Türkiye’nin tarihi hoşlukları ve varlıklı mutfağıyla eşsiz kentlerinden Mardin, InGame Group’un geliştirici takımının uzun süren çalışmasıyla, sevilen MMOFPS Oyunu Zula’nın haritaları ortasında yerini aldı.

50 kişilik takım ve 20 kişilik cast takımı ile dev yapım

Birinci müziği “Yağmurun Altında” ile YouTube’da 4,5 milyon izlenme sayısına ulaşarak kıymetli bir muvaffakiyete imza atan Katana’nın yeni müziği “Dönüyor Dünyam”, Zula’nın Mardin Haritası için sanatçı tarafından özel olarak bestelendi.

Kesimin Mardin sokaklarında çekilen ve oyun içi gerçek görseller ile bezenen etkileyici klibi için, 50 kişilik bir grupla büyük bir yapıma imza atıldı. 20 kişilik güçlü bir cast grubunun rol aldığı klibin çekimleri, büsbütün etrafa saygılı şartlarda gerçekleştirildi.

19 Şubat’ta müzikseverlerle buluşacak

Katana’nın Sümer hükümdarı Lugarzergiz’in hayatından esinlenerek yazdığı “Dönüyor Dünyam”, Mardin hakkında Anadolu ezgilerini hissettiren hisli bir hip-hop trap kesimi.

“Dönüyor Dünyam”, 19 Şubat’tan itibaren başta spotify, Deezer, apple music, YouTube olmak üzere 49 farklı müzik platformunda müzikseverlerle buluşacak.

Rap’çi Katana’dan Zula’nın Mardin Haritası’na bomba üzere parça!

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın