Büsbütün yeni bir oyun tipi olan En Karanlık Gece’de, oyuncuların zombi düşman dalgalarını bir gece boyunca savuşturarak hayatta kalmak için savaşmaları gerekiyor. Oyuncular üç sisli gecenin her birindeki zombi akınlarıyla karşılaşmak için haritaya paraşütle inmek yerine, haritadaki rastgele noktalara yerleştirilecek. Bu sefer, oyunda “Tavuk yemeği” kazanılmayacak ve oyuncular gerektiğinde birlik oluşturarak, birbirlerine yardımcı olabilecekler.

Tencent Games, PUBG Corporation ve Capcom, 2018’in sonunda birlikte çalışarak Resident Evil 2 içeriklerini PUBG MOBILE’a korkutucu Survive Till Dawn moduyla taşıdı. Oyunun 0.12.0 güncellemesi, bu modu yeni silahlar, zıplayan zombiler, zombi köpekler, oynanış düzeltmeleri ve daha fazlasını ekleyerek yenileniyor.

İçerik güncellemesi 0.12.0’ın tüm ayrıntıları şu halde:

• En Karanlık Gece – Oyuncular tek tek ya da gruplar hâlinde bir gece uzunluğu süren vefattan dönenlerin istilası ve zehirli gazlara, gündoğumunda bunların ortadan kalkmasına kadar dayanmaya çalışacak. Bu yeni mod, her oyuncu için pasif bir yeteneği de beraberinde getiriyor. Bu yetenekleri anlamak, bu uzun gecede hayatta kalmak için büyük kıymet taşıyacak.

• Survive Till Dawn 2 –PUBG MOBILE x Resident Evil 2 hayatta kalma modu, dehşet verici hortlaklar ve daha evvel görülmemiş balistik silahlarla, öncülünden daha kâbus bir oynanış ile yenilendi.

– Ses bombaları zombileri de etkileyecek

– Düşmanları dondurmak ve hareket suratlarını düşürmek için Sıvı Nitrojen El Bombaları eklendi

– Zıplayan zombiler ve zombi köpekler eklendi

– Kimi zombiler artık alçak duvarlara ve tavanlara çıkabilecek

– RPG-7 ve Jungle Style şarjörleri eklendi

– Alev makineleri artık daha fazla ziyan verecek

– M134 tutuşu uygunlaştırıldı

– Oyuncular kazanacakları ‘ek’lerle muhakkak özelliklere erişecek

– Zombiler, artık ateşli silahlarla vurulduktan sonra daha yavaş hareket edecek

– Default ve Classic ses paketlerine Survive Till Dawn süratli sohbet bildirileri eklendi

– Günlük misyonlar artık Survive Till Dawn içerisinde tamamlanabilecek

• İzleyici Modu – Oyuncular arkadaşlarının, takım ya da klan üyelerinin maçlarını canlı olarak izleyebilecekler.

Gaye Göstergesi Değişiklikleri – Kırmızı nokta, holografik, 2x dürbün ve 3x dürbünler farklı renklerde olabileceği üzere, kırmızı noktalı maksat göstergesinin de farklı biçimleri seçilebilecek.

Alanlar’a Popülarite eklendi – Oyuncular artık birbirlerine dayanaklarını beğenerek, 400 sinerji ve üzerine sahip arkadaşlarla ortak olarak gösterebilecekler. Ortaklar, birbirlerinin Alanlarında görülebilecek.

Aktiflik modunun yerine EvoGround geldi – Survive Till Dawn artık bu modun altında yer alacak. Buraya yeni modlar gelecekte eklenecek.

Tencent Games ve PUBG Corporation’ın 2,5 milyon dolardan fazla ödül havuzuna sahip olan, oyunun en büyük küresel e-spor teşebbüsü PUBG MOBILE Club Open 2019’u duyurmasından yalnızca haftalar sonra 0.12.0 güncellemesi duyuruldu. PMCO 2019’un resmî sponsoru olan akıllı telefon üreticisi Vivo, turnuvanın her devrinde oyunculara akıllı telefon sağlayacak. İlkbahar Periyodu Küresel Finalleri bu temmuzda Almanya’da yapılacak. PUBG MOBILE, 200 milyondan fazla indirilme ve 30 milyonu aşan günlük oyuncu sayısı ile dünyanın en tanınan taşınabilir oyunlarından birisi olmayı ve büyümeyi sürdürüyor.

PUBG MOBILE güncellemesiyle En Karanlık Gece başlıyor!

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın