Amazon Prime üyeleri, Prime Gaming ile her ay üyelere özel oyun içeriklerine fiyatsız erişim sağlayabiliyor. Prime Gaming kapsamında üyelere süresiz sahip olabilecekleri bu fiyatsız oyunların yanı sıra tanınan oyunlarda kullanabilecekleri düzey atlatma, kıyafet ve kaplama üzere karakter yükseltmeleri ve Twitch üzerinden diledikleri bir yayıncının kanalına 30 gün boyunca fiyatsız abonelik üzere ayrıcalıklar da sunuluyor.

Şubat ayı fiyatsız oyunları:

Spinch –Çoklu yollar, ışıltılı düzeyler ve karmaşık pürüzlerin yer aldığı yeni bir ekolojinin derinlerine inin. Gereç dünyanın ötesine geçin ve kayıp yavrularını kurtarma arayışıyla yanıp tutuşan hiper çevik organizma Spinch formuna bürünün. (1 Mart’a kadar)

Stealth Bastard Deluxe – İnce zekânız ve bir çift görünmezlik gözlüğünüz ile vazifeniz, küçük kırılgan hayatınızı yok etmeye kararlı ölümcül tesise gizlice girmek. (1 Mart’a kadar)

Monster Prom: Hotseat – Absürt ve komik olaylar yaşayın, özelliklerinizi geliştirin ve sınıf arkadaşlarınızdan birinin gönlünü çelin. (1 Mart’a kadar)

Swimsanity! Couch Party Edition – 8 aksiyon dolu oyun moduna sahip bir su altı nişancı oyunu olan Swimsanity!’de hayatta kalmak için çok çeşitli eşsiz güçlendiriciler ve silahlar kullanan kahramanımız Mooba iş başında. (1 Mart’a kadar)

Table Manners – Beklediğiniz gece geldi; birisiyle randevunuz var ve bildiğiniz en şık restorana gideceksiniz lakin şöyle bir sorun var: Becerili bir biçimde felaketlere yol açan gövdesiz bir elsiniz! (1 Mart’a kadar)

Prime Gaming’de Şubat ayının fiyatsız oyunları açıklandı

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın