Fenerbahçe’nin devre ortasındaki flaş transferi Mesut Özil, dijital dünyada da fark yaratmaya devam ediyor. Yıldız oyuncu, dijital dünyada bir unsur imza attı. Mesut Özil, çevrimiçi satın alınabilecek dijital eserlerle kendi 3D Genie’sine sahip birinci sportmen oldu. Yıldız futbolcu, dijital üç boyutlu karakterinin eşsiz serisini yaratmak ismine ABD merkezli Genies şirketi ile bir paydaşlık kurdu. Nifty Gateway’de satılacak bu eşsiz serinin gelirlerinin bir kısmı da BigShoe isimli yardım kurumuna gidiyor.

Karakterin tasarımı, Mesut’un futbol yıldızı kimliğinden ilham alıyor ve M10 logosu muhteşem kahraman temalı kreasyonlarda yer alıyor. Koleksiyon, 15 Şubat Pazartesi akşamı canlı yayınlanacak. Şapkalar, kramponlar ve giysilerden oluşacak.

Mesut, Genies ile paydaşlık kuran ve bu türlü bir avatarı olan Justin Bieber, Rihanna, Offset, Cardi B ve J Balvin üzere ünlü isimlerin ortasına katıldı. Dünyanın en ünlü dijital sanatkarlarından BossLogic de serinin oluşturulmasında kıymetli rol aldı.

https://www.instagram.com/p/CLJyDEIC7wd/

Mesut Özil’den dijital alanda bir birinci

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın