Maceracılar kadim kılıç ve hilal pendulumlarını savururken Black Desert Türkiye ve MENA topraklarını aşmaya hasret kaldı. Maceracılar, sayısız aktiflikle mevt dansları yaparak, yeni sınıf Lahn’ın savaş meydanlarına iniş için geri sayıma başladı.

Lahn savaş meydanlarına inmek için sabırsızlanıyor

Geri sayımın başlamasıyla birlikte sabırsızlanmaya başlayan maceracılar, 17-30 Nisan 2019 tarihleri ortasında ön kayıt yaparak yeni sınıf Lahn ile herkesten evvel tanışabilir. Bu müddet zarfında ön kayıt yapan maceracılar, 24-30 Nisan 2019 tarihleri ortasında kendi Lahn karakterlerini özelleştirerek, Black Desert Türkiye ve MENA sunucusuna güncelleme gelmeden yeni karakterleri için eksiksiz bir görünüm oluşturma fırsatına sahip olacak. Bulutların akabinde çevik adımlarla yaklaşan Lahn için tüm ön kayıt yapmış maceracılar ödüllendirilecek.

Lahn’ın gelişi etkinliklerle kutlanıyor

Ek etkinlikler sayesinde maceracılar, Lahn Black Desert dünyasına varmadan hazırlıklarını tamamlayabilecek. Özel giriş mükafatları, 18 Nisan-22 Mayıs 2019 tarihleri ortasında maceracıların huzuruna sunulacak. 21 gün boyunca maceracılar, günlük giriş ödülleriyle Valks’ın Tavsiyesi ve Shakatu’nun Lüks Kutusu üzere ender mükafatlar kazanma bahtına erişecek. Ayrıyeten 30 Nisan Salı gününe kadar Lahn için ön kayıt yapan maceracılar için “Bıçak Sarılan Çiçek” unvanı açılacak. Maceracılar, Black Desert Türkiye ve MENA resmi Facebook sayfasında yayınlanan Lahn görüntüsünü ve etkinlikler sayfasındaki yayınların URL’lerini paylaşarak yeni sınıf hakkındaki bilgileri Facebook’taki herkese duyurmak için birlikte hareket edebilecek. 30 Nisan 2019 tarihine kadar paylaşılan görüntü sayısına bağlı olarak, görüntüyü paylaşanlar altın talih kesesi yahut altın talih kesesi (küçük şans) elde etme bahtı yakalayacak.

Black Desert kainatına girmek için büyük fırsat

Gün geçtikçe yaklaşan Lahn güncellemesi, maceracılar için göz arkası edilemeyecek bir fırsat sunuyor. Black Desert Türkiye ve MENA için 14 günlük konuk kupanı heyecanını daha da artmasını sağlıyor. Yeni maceracılar, resmi internet sitesi üzerinden hesap oluşturduktan sonra bu kuponlardan birine sahip olmak için vakit kaybetmeden kolları sıvamalı!

Lahn ön kayıt periyodu Black Desert Türkiye ve MENA’da başlıyor!

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın