Fortnite’ın yaratıcılık yarışları kapsamında dağıtacağı 3 milyon dolarlık bütçe, 5 tertiple birlikte oyuncuların olacak. Oyunun resmi internet sitesinden verilen bilgilere nazaran, Fortnite World Cup, 2019 yılı içinde rekabetçi oyunlara ayrılan 100.000.000 $ ödül havuzundan büyük bir hisse alsa da bu ödüllerden faydalananlar Battle Royale oyuncularından ibaret olmayacak.

KAZANMAK İÇİN DAHA FAZLA İMKÂN

Beş aktiflik, beş farklı Kreatif çabası, hepsi de topluluktaki içerik üreticilerinin yapıtları.

Fortnite World Cup Kreatif Gayretleri için beş farklı aktiflik düzenlenecek ve bu aktifliklerin her biri yeni bir Kreatif oyunu üzerine odaklanacak. Buradan seçilen 15 iştirakçi Fortnite World Cup Finallerindeki Kreatif yarışının son etabında Kreatif’e ayrılan 3.000.000 $ ödül havuzundan hisse almak için kozlarını paylaşacak.

ELEME KADEMESİ

Fortnite World Cup Kreatif Finalleri’ne giden yol, 29 Nisan ile 7 Haziran ortasında düzenlenecek beş aktiflikten geçiyor. Her hafta, en son belirlenmiş Kreatif Mücadelesi’nde maharetlerini gösterip çektiğin en güzel görüntüyü aktifliğe özel etiketle YouTube’da paylaşma talihin olacak. Özel Fortnite kaptanlarımız en beğendikleri müracaatları seçerek kazananları belirleyecek. Haftanın seçilerek kazanan oyuncuları Fortnite World Cup Kreatif Finalleri’ne katılmak üzere New York’a davet edilecek!

Birinci Gayretimizi Cizzorz inşa etti ve performansları o kıymetlendirecek. Birinci Kreatif Uğraşı ile ilgili yeni haberleri yakalamak için Fortnite’ın toplumsal medya kanallarına göz atabilir ve Cizzorz’ı takip edebilirsiniz. Her hafta yeni bir Kreatif Gayreti belirlenecek ve beraberinde elemeleri geçerek Finallere yükselmek için yeni fırsatlar getirecek! (Playerbros)

Kreatif’e ayrılan 3 milyon dolarlık ödül havuzu 5 aktiflikle dağıtılacak

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın