Dünyanın en rekabetçi taşınabilir oyun arenası Red Bull M.E.O. kenti oyun alanına çevirdi. Oyunseverler, Red Bull 4’lü paketlerdeki QR kodları kullanarak ulaştığı özel hazırlanmış sanal gerçeklik filtresiyle, PUGB MOBILE ile özdeşleşmiş Red Bull M.E.O. drop kutularını en yaratıcı ve eğlenceli halde indirmeye devam ediyor. Birinci 3 hafta sonunda en yaratıcı görüntüyü çekip, belirtilen adımlarla Instagram hesaplarında paylaşan 9 oyunsever, sürpriz mükafatların de sahibi oldu. Hala devam eden bu eğlenceli tecrübeye ve katılmak için gerekli adımlar dair ayrıntılı bilgi RedBull.com/ARmeo adresinde.

Dünyanın en rekabetçi taşınabilir oyun arenası Red Bull M.E.O. kenti oyun alanına çevirmeye devam ediyor. Taşınabilir oyunseverler, PUBG MOBILE ile özdeşleşmiş drop kutularını AR filtresi ile en yaratıcı ve eğlenceli halde kentin dilediği noktasına indirmeyi ve sürpriz mükafatlar kazanmayı sürdürüyor.

Red Bull 4’lü paketlerindeki QR kodları kullanarak ulaşılan özel hazırlanmış filtreyle birinci 3 haftada en yaratıcı drop indirme görüntüsünü çeken 9 oyunseverler, sürpriz mükafatlar kazandı. Oyun hiç bitmesin isteyen oyunseverler bu eğlenceli ve devam eden tecrübeye dair daha fazla bilgiye RedBull.com/ARmeo adresinden ulaşabilir.

Dünya Finali mart ayında İstanbul’da

Heyecanıyla kenti şimdiden saran Red Bull M.E.O.’da dünya şampiyonu da Türkiye’de belirlenecek. 28 ülkede elemeleri gerçekleştirilen Red Bull M.E.O.’nun dünya şampiyonu, mart ayında Türkiye’nin mesken sahipliğindeki Red Bull M.E.O. Dünya Finali’nde aşikâr olacak.

İstanbul, Red Bull M.E.O. ile oyun alanına dönüştü

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın