HCT (Hearthstone Championship Tour) 2019 Dünya Şampiyonası, 25 Nisan’da Amerika, Asya Pasifik, Çin ve Avrupa’nın en yeterli 16 Hearthstone oyuncusuyla Taipei’de başlıyor! Şampiyonluk turnuvasında yer alan yarışmacılar Hearthstone 2019 Dünya Şampiyonu olmak ve 1.000.000$ kıymetindeki toplam ödül havuzundan hisse alabilmek için kıyasıya gayret edecekler. 

Şampiyonunu Seç Mükafatları Kap!

Şampiyonunu Seç (Choose Your Champion) aktifliği 2019 Dünya Şampiyonası’nda da sizlerle olacak. Yapacağınız şey çok kolay. Şampiyonadaki 16 yarışmacı ortasından favorinizi belirleyin ve onlar maç kazandıkça siz de parasız Hearthstone kart paketleri kazanın! 

Favorinizi belirlemek ve parasız kart paketleri kazanma bahtı için tıklayın. 

Linki takip edip yarıştaki favorinizi belirleyerek bile 1 adet ücretsiz Rastakhan’s Rumble paketi kazanacaksınız. Seçtiğiniz yarışmacı her maç kazandığında yeni bir parasız kart paketi Hearthstone hesabınıza eklenecek. Kazandığınız ikram paketlerinin şampiyona bittikten 1 hafta sonra hesabınıza geleceğini hatırlatalım. Son olarak, bu fırsattan yararlanabilmek için 24 Nisan 18:30 PDT’ye (Türkiye saatiyle 25 Nisan sabah 04:30) kadar favori yarışmacınızı üstte verdiğimiz linkten belirlemeniz gerekiyor. 

Twitch İkramları Kazanma Fırsatı

Ücretsiz kart paketi kazanma fırsatları bununla bitmiyor! HCT 2019 Dünya Şampiyonası’nı Twitch üzerinden seyredenler de kart paketleri kazanma bahtı elde edecekler. Aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde Twitch üzerinden en az 4 saat boyunca yayını izleyenler, 1 adet Rise of Shadows kart paketi kazanacaklar. Ayrıyeten her saat seyirciler ortasından özensiz seçilecek 1500 şanslı kişi 1 adet parasız Klasik (Classic) kart paketi kazanacak. 

Twitch paketlerini kazanabileceğiniz tarih ve saatler şöyle: 

25 Nisan, 05:00-13:00

26 Nisan, 05:00-13:00

27 Nisan, 05:00-13:00

28 Nisan, 05:00-13:00

Aşağıdaki kanallar üzerinden müsabakayı takip ederek ikramları kazanabilirsiniz: 

PlayHearthstone

PlayHearthstoneFR

PlayHearthstoneRU

HearthstoneZHTW

PlayHearthstoneKR

Battle.net Hesabınızı Twitch Hesabınıza Bağlayın

Armağanları kazaPlayHearthstoneJPnma bahtı elde etmeden evvel Twitch.tv hesabınızla Blizzard Battle.net hesabınızı birbirine bağlamanız gerekiyor. Bunun için izlemeniz gereken adımlar şöyle: 

Twitch.tv hesabınıza giriş yapın ya da yeni bir hesap yaratın

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan hesap isminize tıklayın ve açılan menüden Ayarlar’ı seçin

Üstte yan yana gördüğünüz seçenekler ortasından Bağlantılar’a tıklayın

İrtibatlar ortasında Battle.net’i bulun ve bir bölge seçtikten sonra Bağlan butonuna tıklayın

Hesaplarınızı bağlarken mükafatları kazanmak istediğiniz hesabınıza giriş yaptığınızdan emin olunTwitch ödülleriyle ilgili resmi kuralları buradan okuyabilirsiniz. Ayrıyeten HCT 2019 Dünya Şampiyonası sayfamızı, Twitter, Facebook, YouTube hesaplarımızı ve Twitch.tv/PlayHearthstone adresindeki canlı yayın boyunca #HCTWorldChampionship hashtag’ini takip etmeyi unutmayın.

Hearthstone Dünya Şampiyonasını Seyret Mükafatları Kap

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın