Türkiye’nin en büyük espor kulüplerinden Galatasaray Espor ve İstanbul Espor Zula, Valorant ve Pubg Mobile oyunlarında gruplarını oluşturacak oyuncularını Gamer Arena üzerinde gerçekleşecek turnuvalar ile bulacak. Düzenlenecek turnuvalar ve gerçekleşecek ekip seçmeleri ile ilgili tüm ayrıntılar ise şu biçimde;

17-19 Şubat tarihleri ortasında gerçekleşecek Zula Turnuvası’nın şampiyonu olan kadro Galatasaray Espor Zula Akademi Grubu olarak çaba etmeye profesyonel esporcular olmaya hak kazanacak. Tıpkı vakitte turnuvanın 10.0000 GA Coin (1.000 TL) pahasında ödül havuzu mevcuttur. Şampiyon olan kadro oyuncuları hem profesyonel espor sahnesine adım atmaya hak kazanacaklar hem de dereceye giren başka takımlarlarla birlikte büyük mükafatların sahibi olacaklar. Turnuvaya katılmak ve gücünü göstermek için buraya tıklaman kâfi.

18-20 Şubat tarihleri ortasında ise gerçekleşecek Valorant ve 19-21 Şubat tarihleri ortasında gerçekleşecek olan Pubg Mobile Turnuvaları şampiyonu olan ekip ve oyuncuları ise İstanbul Espor’un esporcuları olmaya hak kazanacaklar. Valorant Turnuvasının şampiyonu olan kadro direkt İstanbul Espor’un kadrosunu oluştururken, Pubg Mobile Turnuvası’nda dereceye giren en yüksek puana sahip olacak birinci 4 oyuncu profesyonel espor sahnesine adım atmaya hak kazanmış olacak. Tıpkı vakitte 2 turnuvanın da 10.000’er GA Coin (1.000’er TL) pahasında ödül havuzları bulunmaktadır. Valorant Turnuvası’na buradan, Pubg Mobile Turnuvası’na ise buradan kayıt olunabiliyor.

185.000+ kullanıcıya oyun oynama heyecanını ve esporun rekabet hissini yaşayan Gamer Arena, düzenlenecek bu 3 turnuvayla birlikte sahip olduğu misyonlardan biri olan espor ekosistemi içinde nizamlı olarak profesyonel oyuncular yetiştirme ve bu oyuncuların kulüplerde çaba etmesine imkan sağlamaya devam etmiş olacak.

Galatasaray Espor ve İstanbul Espor Zula oyuncularını arıyor

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın