Avrupa merkezli milletlerarası espor tertibi Fnatic, Valorant oyun kısmında da bir ekip kurduğunu açıkladı. Valorant’ın çıkışıyla birlikte pek çok espor tertibi olabildiğince erken yer edinmek için gerisi gerisine Valorant gruplarını duyurdu.

Fnatic de Sumn FC ile anlaşarak ekibi tertibin bünyesine Valorant takımı olarak kattı. Fnatic’in Oyun Baş Sorumlusu ve birebir vakitte eski CS:GO oyuncusu Patrik “cArn” Sättermon sitede yapılan açıklamada şu halde konuştu:

“Sonunda Valorant’a katılmaktan ötürü çok memnunuz. Oyun çıktığından beri hayranlarımız tarafından en çok istenen şey bu olmuştu. Biz ise organizasyonumuzun vizyonuna uygun ve başka her ekibimizde olduğu üzere alanında en güzeli bir ekip kurmak için araştırma yaptık. CS:GO üzere alanlardaki başarımızda olduğu üzere bu yeni kategoride de Fnatic’in tarihinde mükemmeller yazmak istiyoruz.”

Fnatic Valorant, unsur kere VALORANT Champions Tour Challengers’da rekabetçi sahneye çıkacak. VALORANT Champions Tour Challengers 4 Şubat’ta başlıyor.

Hürriyet

Fnatic de Valorant’a giriş yapıyor

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın