Üniversiteliler ortasında gerçekleşecek SteelSeries sponsorluğundaki Faceit Collegiate Turkey CS:GO by CEL Turnuvası’na 32 kadro olmak üzere toplam 160 oyuncu katılacak. Her dakikası rekabet dolu turnuvada kadrolar 5 bireyden oluşacak. Ödüllü espor turnuvasında müsabakalar bir gün eleme, bir gün yarı final ve bir gün final olmak üzere 3 günde gerçekleşecek. CS:GO oyun tecrübesini turnuvaya taşımak isteyen üniversiteliler ekipleriyle birlikte 28 Şubat’a kadar turnuvaya kayıt yaptırabilecek.

Yalnızca üniversite öğrencilerinin kuracağı ekipler uğraşta yer alabilecek. Bilgilerini yanlışsız ve eksiksiz bir halde gönderen birinci 32 grup kayıt yaptırmış sayılacak. Gruplar, 28 Şubat Pazar günü GIT Esports sitesinde bulunan Turnuva Ağacı’ndan ve SteelSeries toplumsal medya hesaplarından açıklanacak.

Sürat kesmeyen gayretin büyük finali 3 Mart’ta!

Turnuvada çaba etmeye hak kazanan kadrolar, 1 ila 3 Mart tarihleri ortasında rakipleriyle karşı karşıya gelecek. Faceit platformu üzerinden oynanacak oyunlarda ekipler, kademeli olarak 1 Mart tarihinde eleme müsabakaları yapacak. 2 Mart tarihinde yarı finalde rakiplerini geride bırakarak sona kalan iki grup ise 3 Mart finalde gayret etme hakkı kazanacak.

Birinci eleme maçlarında her kadro tek maç üzerinden değerlendirilirken, yarı final maçlarına yükselen dört grup BO3 üzerinden belirlenecek. Son olarak 3 Mart’ta, SteelSeries sponsorluğundaki Faceit Collegiate Turkey CS:GO by CEL Turnuvası şampiyonunun belirli olacağı büyük gün, son ikiye kalan kadro BO5 üzerinden birbirleriyle kıyasıya uğraş edecek. Yarı final 2 Mart saat 18.00’de, final maçları ise 3 Mart saat 17.00’de CEL Twitch kanalı ve SteelSeries Youtube kanalı üzerinden canlı yayınlanacak.

Turnuvada uğraş edecek üniversitelilerin motive kaynağı ise birbirinden kıymetli SteelSeries mükafatları olacak. Yarı finale yükselmeye hak kazanan dört ekip ödül kazanmayı garantilerken, finalde çaba edecek son iki grup ise birincilik mükafatı için birbirlerine karşı çaba edecek. Mükafatlar ise Arctis 7 Wireless Kulaklık, Apex 5 Klavye, Aerox 3 Mouse ve QcK Edge Large Mousepad olacak.

#Zaferİçin kadromla birlikte ben de bu uğraşın bir kesimi olmak istiyorum diyorsan çabucak https://www.gaminginturkey.com/esports/steelseries-csgo-turnuvasi/ internet adresi üzerinden başvurunu yap ve uğraştaki yerini al. Müracaattan sonra turnuvanın oynanacağı lobi bilgileri Collegiate Esports League Turkey Discord internet adresinden paylaşılacak.

Faceit Collegiate Turkey CS:GO by CEL Turnuvası kayıtları başladı

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın