Amsterdam, 11 Şubat 2021 – Ekran uzmanı ve oyun monitörlerinde global başkan AOC, oyun devi Red Bull ile iştiraklerini, simulasyon yarış ünitesi Red Bull Racing Esports’u destekleyerek genişletiyor. Red Bull Gaming espor ile oyunculara imkanlar sunmaya devam ediyor.

AOC, Red Bull Racing Espor şoförlerini eğitimlerinde desteklemek için üst seviye monitörlerini sunuyor. Ek olarak, Red Bull Racing’in Birleşik Krallık’ta, Milton Keynes’deki Espor Erena’sı, AOC AGON AG273QZ ya da kavisli AOC AGON AG273QCX üzere AOC monitörleri ile büsbütün donatıldı. AOC, portföyünü, Red Bull Racing Espor’un sahip olduğu bilgi ile genişletmeye ve simulasyon yarışçıları için mümkün olan en âlâ ekranları üretmeye devam etmeyi amaçlıyor.AOC, Red Bull ile güçlü bir birlikte çalışma geçmişine sahip, League of Legends ve Counter-Strike: Küresel Offensive üzere oyunlarda en yüksek performanslı monitörleri ile çeşitli turnuvalarda takviye sunuyor. AOC, simulasyon yarışlarının şu sıralar yaşadığı patlama ile, rekabetçi oyun dünyasının bir sonraki branşını kapsamayı ve Red Bull Racing Espor şoförlerinin hakimiyetlerini muhafazalarında onlara dayanak olmayı iple çekiyor.

Dünyanın en hızlıları

Red Bull Racing Espor yarış takımları, dünyanın dört bir yanından gelen en düzgün yeteneklerden kimilerine sahip. Şoförleri, F1 Esports Pro Serisi’nde, iki yıl üst üste Team Championship (Şampiyonluk Takımı) kazandı. Yıldız yarışçı Sebastian Job, Porsche TAG Heuer Espor Harika Kupa unvanını alarak 2020’deki iRacing Dünya Şampiyonu oldu, Forza kadrosu ise LeMans Espor mükafatını meskene götürdü.AOC, yarış ünitesini, performanslarını daha da hızlandırmaları emeliyle resmi ekip yerini desteklediği için gurur duyuyor. AOC Pazarlama ve İşletme Yöneticisi Stefan Sommer şunları söyledi: “Red Bull Racing Espor simulasyon yarışçıları, maharetlerini zati kanıtladılar ve en yükseğe ulaşmak için sürüş yapıyorlar. Onlardan gelen geri bildirim ile, AOC monitörlerini simulasyon yarışçılarının ihtiyaçlarına nazaran daha fazla ayarlamayı ve onların yetenekleri ışığında performanslarını bir sonraki seviyeye getirmelerini amaçlıyoruz.”

Yanlışsız ekipmanla podyuma hakikat

Monitörler, simulasyon yarışlarında çok değerli bir öge, ne de olsa yarış pisti üzerinde kusursuz bir genel bakışa sahip olmayı ve kullanıcının başka şoförlere dikkat etmesini sağlıyor. Bu ekranlar, ayrıyeten manzaraları üstün süratli bir halde sunuyorlar, zira espor dünyasında her milisaniye bir avantaj. Her kısım, farklı ekranlardan yararlanıyor. Red Bull Racing Espor iRacing grubu, üçlü ya da dörtlü bir ekran kurulumunu yeğliyor, F1 kısmı tek bir düz ekrana ihtiyaç duyuyor ve V10-R şoförleri ise tek bir kavisli geniş ekran monitörü tercih ediyorlar.Red Bull Racing Pazarlama Yöneticisi Oliver Hughes, “AOC ile olan bu yeni iştirak, yarış simülasyonu programımız ile her tarafıyla irtibatlı. Saniyenin onda biri ve yüzde biri kadar rekabetin olduğu böylesine rekabetçi bir sporda, yüksek bir ekran yenileme suratı ve yıldırım suratında reaksiyon müddeti, şoförlerimizin sıralamada önde olması için kritik ehemmiyet taşıyor. AOC’nin ileri teknoloji monitörleri, bilhassa oyun oynamak için tasarlanmıştır ve şoförlerimize rekabet avantajı sağlar. Milton Keynes’de Red Bull Teknoloji Yerleşkesi’ndeki gayeye yönelik yeni Espor eğitim tesisimiz, büsbütün AOC’nin ödüllü monitörleriyle donatıldı ve gruba tezli amaçlarımıza ve yarattığımız yüksek kaliteli tesisle eşleşen ekipmanı sağladı. “AOC, rekabeti devralmaya ve Red Bull Racing Esport’un simulasyon yarışı yeteneklerinin bir sonraki şampiyonluk mükafatını almalarını desteklemeye hazır.

AOC, Red Bull Racing Esports ile gücünü birleştiriyor

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın